Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kovová postel, trend který nestárne

Pro milovníky stylového nábytku jsme pro letošní rok připravili nabídku kovových postelí v nejrůznějších odstínech od belgického výrobce. Už v loňském roce jsme představili dětské kovové postele pro matraci o velikosti 90x200 cm a v roce letošním to budou stylové, kovové postele pro matraci o velikosti 120x200 cm. Kovová postel jako součást vybavení dětského pokoje, nebo ve větším rozměru studentského pokoje je opravdu netradiční a interiér je zcela jiný než u postelí laminátových. Můžeme říci, že kovová postel vypadá elegantněji. Kovové postele belgického výrobce jsou rozhodně také netradiční širokým výběrem z nabídky odstínů pastelových barev. Každý tak může design postele zasadit do stávajícího interiéru aniž by jeho vzhled nějakým zásadním způsobem narušil.

 

 

Kovová postel pro školáka

Jak jsme zmínili již v úvodu, kovová postel pro školáka má rozměr místa na spaní o velikosti 90x200 cm a takový samozřejmě potřebujete také rozměr matrace. Tento rozměr je pro dítě školou povinné zcela dostačující. Nejvíce se pořizují kovové postele do interiéru dětského pokoje malých slečen, jelikož díky stylovému, můžeme také říci rustikálnímu provedení působí přeci jen trochu romanticky. Ale při správné volbě dekorací a provedení kovové postele třeba v odstínu černém, nebo modrém je vhodná i pro vybavení dětského pokoje kluka.

 

  

 

Praktické je i možné pořízení dalšího nábytku ke kovové posteli, rovněž z nabídky belgického výrobce. Vše co na ilustračních fotografiích vidíte, včetně komod či nočních stolků, lze pořídit. K dispozici samozřejmě i další díly nábytku jako je psací stůl, nebo šatní skříň, lze tak vybavit velmi harmonicky celý dětský pokoj. A nechat se inspirovat belgickými designéry není od věci, jelikož ti ví, který odstín a jaký dětský nábytek se k danému odstínu kovové postele hodí. Váš dětský pokoj pak může být jako opravdu navržený designérem. Ale samozřejmě můžete jít i svou vlastní cestou, pokud již dětský pokoj vybavený máte. Pak je třeba důkladně zvážit možný odstín postele.

 

 

Kovová postel pro studenta

Kovová postel pro studenta již nabízí větší rozměr místa na spaní. Belgický výrobce zvolil rozměr o velikost 120x200 cm, který je pro dospívající, náctileté dítě určitě vhodnější než dětská postel. Vždyť dospívající děti v mnoha případech svým vzrůstem předčí rodiče a postel o šíři 90 cm je přeci jen pro vysoké dítě příliš těsná. Kovové postele o větším rozměru jsou designem i odstíny identické s dětskými postelemi, rozdíl je opravdu pouze v rozměru místa na spaní.

 

  

 

Na ilustračních fotografiích představuje dva návrhy. První z návrhů je řešení interiéru slečny a druhý návrh jako řešení interiéru chlapce. Jak sami můžete posoudit, kovová postel je vhodnou součástí obou. Stačí adekvátně pouze zvolit dekorace a doplňky.

 

Kovové postele mají rozhodně něco do sebe. Jejím pořízením získáte pro vaše dítě netradiční interiér. Navíc jsou kovové postele velmi kvalitní, povrchová úprava ani materiál nepodléhají časem změnám. Mají dlouhou životnost. Jedinou nevýhodou je, že kovové postele jsou finančně náročnější než kupříkladu postele vyrobené z laminátové desky, ale jejich využití je opravdu na delší dobu. Zanedbatelný není ani design, který působí skoro až luxusně. Nabídka kovových postelí je široká a určitě stojí za to si dané odstíny projít.