Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kovová dětská postel má styl

Belgický výrobce vždy představuje tak trochu jiný dětský nábytek. Zjednodušeně řečeno se nám jeví jako více elegantní. je kladen větší důraz na detaily, mnohdy je dětský nábytek doplněn rustikálními prvky, které design dělají ještě atraktivnější, netradiční. Dnes vám představíme nové designy dětských postelí, které jsou vyrobeny z kovu v nejrůznějších odstínech. A pokud plánujete vybavení celého dětského pokoje, s kovovými posteli lze spojit řadu dílů nábytku z dalších kolekcí tak, aby byl interiér příjemně harmonický.

 

Elegantní interiér lze mít i z dětského pokoje

Zařídit dětský pokoj především netradičně a originálně chce řada rodičů. Naplánovat dětský pokoj či řekněme jeho vybavení není vůbec lehkým úkolem s ohledem také na skutečnost, že nabídka dětského nábytku dnes je opravdu velmi široká. Ale je třeba trochu naslouchat také vlastnímu vkusu, ne tomu co zrovna je takzvaně módním trendem. Jestliže patříte mezi milovníky spíše stylového nábytku či máte rádi rustikální design, kovové dětské postele vás rozhodně zaujmou. Představme si na ilustračních fotografiích, jak příjemně může interiér dětského pokoje působit, pokud si vyberete právě nábytek z kolekcí belgického výrobce kdy jedním z dílů je i kovová postel.

 

   

 

Návrhy zařízeného interiéru na fotografiích můžeme označit rovněž za neutrální. Jsou vhodné jak pro školáka, tak školačku. Kovové postele pro děti od tří do osmnácti let jsou na výběr v několika odstínech, nechybí ani netradiční odstíny jako třeba žlutá, nebo tyrkysová. Dětské postele vyrobené z kovu jsou velmi bytelné, kvalitní a jsou dodávány v demontovaném stavu. Součástí postele je i rošt, který je klasický, laťkový, vyrobený ze dřeva borovice. Lze však dodat i jiný rošt či si můžete sami rošt pořídit. Belgický výrobce přistupuje k návrhům dětského nábytku velmi zodpovědně a i když pořídíte více méně elegantní nábytek v rustikálním designu, neztratíte nic na praktickém využití. V nabídce nechybí ani dostatečně velké psací stoly pro studenty či řada dílů nábytku pro úložné prostory jako skříně a komody.

 

K dětským kovovým postelím se hodí další typ designu, který najdete v kategorii dětský nábytek z masivu. Spojení materiálu jako je kov a dřevo navazuje velmi osobitou atmosféru. Dětský pokoj má styl a takovýto nábytek je velmi vhodný také do větších interiérů. Návrhy, které představujeme například v tomto článku jsou to pravé pro dospívající děti, studenty, které takto zařízený interiér rozhodně ocení. Další návrh představuje například ideální řešení studentského pokoje pro kluka.

 

                                                   

 

A pokud chcete interiér studentského pokoje nějak obměnit, ozvláštnit, pak je zde ideálním řešením právě kovová postel, která se k dílům kolekce nábytku Alex hodí. Stylový dětský nábytek má jednu nevýhodu, patří bohužel k těm cenově náročnějším. Ale belgický výrobce jako autor designu nabízí velmi kvalitní zpracování, nábytek tak má dlouhou životnost.

 

Mezi další velmi elegantní kolekce dětského nábytku, ale určené dívkám patří například kolekce Amori. Bílý odstín, velmi romantické, stylové prvky, kdy nechybí ani postel s nebesy. Samostatné díly nábytku jsou opravdu propracované do nejmenšího detailu a i zde, pokud vás kovová postel oslovila, je její spojení s tímto nábytkem velmi vhodné.

 

                                                     

 

Návrh interiérů z dílů kolekce Amori v původní sestavě. Při troše fantazie nám určitě dáte za pravdu, že výměna stávající postele za kovovou může interiér velmi změnit, neříkáme že k lepšímu, ale změnit. Kovová postel může být v každém interiéru netradičním, designovým prvkem. Nebojte se nejrůznější díly nábytku z několika kolekcí mezi sebou spojovat do jednoho interiéru, můžete získat vybavení vám a vašim dětem více na míru.