Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kovová dětská postel 90 Boston

Výrobce: Vipack
Kód: VP00183-2018
nedostupné
10 356 Kč

Parametry produktu

Výška: 93 cm
Šířka: 97,3 cm
Délka: 210 cm
Nosnost: 100 kg
Hmotnost: 19 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Barva: dle fotografie, hnědá
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: lamelový v dřevěném rámu
Materiál: kov
Povrchová úprava: lak
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců

Dětská kovová postel

Nabídka dětských postelí je opravdu různorodá. Pokud ale nejste milovníci moderního designu a spíše vás oslovují stylové designy s rustikálními prvky, pak kovová dětská postel může být to pravé pro vás. Dětská postel belgického výrobce, který v návrhu na fotografii spojil kov s nádherným, hnědým odstínem. Design, který vytvoří originální interiér dětského pokoje v tomto případě spíše kluka. Dětské kovové postele ale představujeme i v dalších odstínech jako je například červená, modrá, dokonce i žlutá či tyrkysová. Stylová dětská postel dodá interiéru jakési elegance a pořizovací cena není nikterak závratná s ohledem na rozměr místa na spaní 90x200 cm.

Belgický výrobce klade důraz na kvalitu i originální design. Dětská postel z kovu v ceně s kovovým roštem. Dodání postele v dílech s nutností montáže. Prostor na spaní o rozměru 90x200 cm, doprava zdarma až k vám domů.


VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu