Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kouzelné a netradiční dětské pokoje pro kluky

Máte doma kluka, který dorostl do věku, jež už vyžaduje mít svůj vlastní samostatný pokoj? Doposud se o postel dělil s vámi nebo přespával v postýlce, ale vaše manželská postel je pro vás tři již těsná a dětská postýlka pro něj zase malá? Ano, určitě je nejvyšší čas mu zařídit dětský pokoj, svět, který bude jen jeho, a ve kterém si bude moci nejen hrát, ale i spinkat, jako „velký dospělý chlap“. Tento významný okamžik si jistě zaslouží notnou dávku pozornosti a vy byste měli pečlivě promyslet, jak mu dětskou místnost zařídit.

Máme zaručené tipy!

Při zařizování nového pokojíčku máte mnoho možností, jak by mohl vypadat. Je potřeba se alespoň na pár okamžiků vrátit do dětských let a zavzpomínat, co jste měli rádi. Ideálně zapojte při výběru nábytku, barev a doplňků vaše dítko a ptejte se, co by si přálo. Pakliže postrádáte nápad a vaše fantazie si nejspíše vzala dovolenou, pak jsme tady my a nové kolekce dánského výrobce nábytku, což vás zaručeně inspiruje. Kolekce totiž přináší unikátní dětské pokoje z masivu, které vás chytnou za srdce a nadchnou svou propracovaností, kvalitou, veselostí, hravostí a originalitou. Základ tvoří bílý nábytek z masivu a hlavně naprosto jedinečné dekorace z masivu a látek, které dodávají celkovému vzhledu to pravé kouzlo. V sestavách je vždy k dispozici postel, patrová postel, matrace, židle, stůl, lavice, komoda, regály, police i krásné dekorace, jako jsou polštáře, sedací vaky, kapsáře, látkové domečky, látkové věže a další. Pořídit můžete jen to, co se vám bude do pokojíčku hodit.

Pojďme si přiblížit dětské pokoje pro kluky, při jejichž navrhování a výrobě čerpal výrobce z motivů typických chlapeckých zájmů.

 

Kolekce Pino nabízí opravdu hodně

Prvním našim tipem je dětský pokoj z masivu Pino. Již z názvu vyplývá, že je určen všem milovníkům netradičního stylu. Bílý masivní nábytek je doplněn stylovými dekoracemi divokého západu. Váš malý klučina se v něm bude cítit jako pravý kovboj či šerif, který se snaží dopadnout zlomyslné bandity. Dekorace jsou laděny do hnědých, černých, šedých a bílých odstínů.

 

     

 

 

Kolekce domečků House

Dalším tematickým dětským pokojem je kolekce House. Ten vašeho malého klučinu zavane doslova do nebes. Univerzální masivní nábytek v bílém odstínu je doplněn dekoracemi s motivem letadel. Touží-li být váš syn pilotem, anebo si často hraje s letadýlky, pak je tento pokojíček jasná volba. Doplňky z masivu a látky v barvách červené a modré podtrhují originální vzhled této kolekce.

 

    

 

Kolekce Freya

Jestliže kolekce Freya zavane vašeho rošťáka do nebes, třetí námi zmíněná kolekce jej pozdvihne ještě výše, až do tajemného vesmíru. A tam by se jednou chtěli podívat, nejen dospělí, ale i každé dítě. Není divu, že právě kosmonaut patří mezi jedno z nejvíce skloňovaných profesí, jež z úst malých dětí slýcháváme. Jednoduchý a praktický bílý nábytek z masivu je stylově doplněn dekoracemi a doplňky v tmavě modrém, až magickém odstínu modré. Zvoleny jsou ještě barvy jako je světlé modrá a světle zelená. Nechybí motiv vesmíru, takže hvězdy a planetky. Doslova kouzelné.

 

                             

 

Všechny uvedené dětské pokoje může vaše ratolest využívat až do dospělosti. Stačí odstranit dětské dekorace, vyměnit židličku, lavici a stůl za potřebný psací stůl pro školáka a vyvýšené lůžko snížit, čímž získáte klasickou postel pro studenta. Praktické řešení, nemyslíte? Není nad čím uvažovat, navštivte internetový obchod www.nabytek-aldo.cz, který je výhradním prodejcem kolekcí dánského výrobce a pořiďte pro vašeho syna ten nejlepší dětský pokoj na světě.