Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Koupelny v přírodním odstínu

V minulém článku, jsme Vám představili novou kategorii a to koupelnový nábytek. Tuto kategorii jsme zařadili na přání, Vás zákazníků a důvodem byl i francouzský výrobce, který nabízí vysoce kvalitní koupelnový nábytek, za bezkonkurenční ceny. Dnes Vám představíme, některé koupelnové sestavy v přírodní barvě, které se hodí snad do všech koupelen, ať malých, či větších a to od německého výrobce.

Nábytek, který ve vaši koupelně ušetří místo

Máte málo místa v koupelně? Nádstavec je rozhodně chytrým řešením. Nebo spíše můžeme říci s regálem a skříňkou. V každém případě hodně povedený "kus" nábytku, který je velmi praktický a díky kterému můžete využít zbytečně prázdný prostor. A máme na mysli zbytečně prázdný prostor nad toaletou, nebo pračkou. Navíc a věříme, že nám dáte za pravdu, jedná se o koupelnový regál velmi originální, v trendy a v posledních měsících velmi oblíbeném industriálním designu.

 

    

 

Hezké, praktické a za příjemnou cenu, není tedy co řešit. Na ilustrační fotografii uvádíme všechny detailní rozměry a tak stačí už jen změřit vaši toaletu, nebo pračku, jestli je i pro vás tento šikovný regálek se skříňkou vhodný. A pokud vás netradiční a díky kovové konstrukci také pevný a stabilní regál oslovit, v identickém designu si z nabídky na našich stránkách můžete zařídit celou koupelnu. Rozhodně se stane velmi originálním místem k relaxaci.

Nábytek, který je také komfortní

Koupelna je o nábytku, ale i komfortních doplňcích, který by opět měly život v koupelně usnadnit. Odkládací stolek nabízí podpěru na tablet, knížku, ale také velmi praktický držák na skleničku s vínem či jiným lahodným mokem, ale je zde také plocha pro odložení mýdla, ručníku, když potřebujete otočit stránku v knize, aby jste měli suché ruce, zkrátka s tímto odkládacím stolkem budete mít ten nejvyšší komfort při vaší lázni.

 

      

 

Nezapomeňte ani nejrůznější praktické věšáky, háčky, zkrátka body, kde můžete zavěsit vlhký ručník, nebo odložit župan. regály na zavěšení hrají v koupelně prim a patří na našich stránkách k velmi oblíbeným. Je to doplněk, který za zcela zanedbatelné náklady změní a především usnadní váš život v koupelně.

 

                                                 

 

Moderní design a vysoká kvalita, to jsou atributy, na které německý výrobce klade především u koupelnového nábytku důraz, jelikož je vystaven náročnému prostředí. V případě koupelen je to vysoká relativní vlhkost.