Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Koupelnový nábytek sestavy

Představili jsme vám za posledních pár dní opět několik nových kolekcí, mezi nimiž nejvíce dominuje koupelnový nábytek od našeho francouzského partnera. Dominantní je kategorie nábytku do koupelny proto, že i jako kategorii představujeme na našich stránkách zcela poprvé. Koupelnový nábytek má několik společných jmenovatelů, z nichž nejdůležitější je skutečnost, že všechny nabízené sestavy nábytku do koupelny jsou za velmi příznivou cenu. Vezmeme-li v úvahu, kolik jen za samotné umyvadlo zaplatíte v jakékoliv prodejně, pak nabídka koupelnového nábytku od francouzského i německého partnera je více než příznivá.

 

                                                                           

 

Nábytek do koupelny v industriálním designu

Ano, všechny sestavy, které vám představujeme jsou více, či méně, ale všechny v moderním, trendy industriálním designu. Nejen nábytek, ale také barvy, které francouzský výrobce použil patří k velmi trendy a často našimi zákazníky hledanými. Jako příklad můžeme uvést sestavy nábytku v bílém provedení, ale nejoblíbenější je tmavě hnědá a přírodní barva. Několik z nabízených sestav samozřejmě také v přírodních odstínech, pro ty z Vás, kteří nejsou příliš zastánci sytých odstínů. Koupelnový nábytek je vyroben tak, aby byl v maximální míře odolný vůči vysoké relativní vlhkosti, která se v každé koupelně nachází. A nábytek musí tyto podmínky vydržet.

 

     

 

 

Německý výrobce je znám svou precizností a vysokou kvalitou. Není tomu jinak také u nabídky koupelnového nábytku. Hladké povrchy bez pórů, šuplíky a dvířka členitě dělená, který rovněž každý nábytek chrání před zbytečným poškozením. Kvalitní je rovněž mdf deska a laminát, často ve spojení s kovem a způsob nanášení barev na její povrch. Čímž, jak jsme již uvedli, může být nábytek odolný vůči mechanickému poškození. Výběr umyvadel, rovněž v ceně všech sestav není náhodný, ale takový, aby přesně designově navazoval na danou kolekci. Koupelnový nábytek je kategorií, která se za posledních několik let stále více dostává do popředí zájmů všech zákazníků, proto jsme rádi, že Vám ji právě teď můžeme představit.

 

     

 

Nabídka je  také přizpůsobena pro majitelé malých koupelen, například v panelákových bytech. Pro takový interiér koupelny připravil francouzský výrobce velmi praktické zavěšení skříněk na stěnu, čímž ušetříte místo na podlaze, ale také sestavy, které nabízejí v základu opravdu to nejnutnější a to skříňku na umyvadlo, skříňku úzkou na stěnu a zrcadlo.

 

                                      

 

Pro majitele velkých interiérů máme zase v nabídce velké sestavy, kde například pořídíte několik malých skříněk, velké skříně pod. Věříme, že v nové kolekci nábytku do koupelny si vybere každý. A kategorii budeme také neustále rozšiřovat včetně toho, že jednotlivé díly nábytku do koupelny si budete moci vybírat samostatně, tedy interiér si budete moci navrhnout na míru.