Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Koupelnový nábytek s umyvadlem Syane

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS-K0023-2015
Bílý koupelnový nábytek v ceně včetně keramického umyvadla. nabídka koupelnového nábytku francouzského výrobce je široká a cenově dostupná.
nedostupné
14 234 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Skříňka na umyvadlo: 81x90x46 cm
Umyvadlo: celoplošné, v ceně sestavy
Regál: 60x184x32 cm
Zrcadlo: 80x64x16 cm
Materiál: laminát 18-25 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Koupelnový nábytek v ceně s umyvadlem

Francouzský výrobce představuje široký výběr sestav koupelnového nábytku a některé z nich, jako v tomto případě, jsou v ceně i s umyvadlem. Můžeme tak říci, že cena je velmi dostupná. Kolekce Syane nabízí na výběr jak celé sestavy, tak samostatné díly. Vy rozhodujete o tom, jak vaše koupelna bude vypadat. Sestava koupelnového nábytku, kterou nabízíme nyní, je pro středně velké koupelny a návrh výrobce soustředil na velké úložné prostory. Ty jsou zabezpečeny jak prostorem pod umyvadlem ve skříňce, tak velkým regálem. Nábytek v bílém provedení můžeme zařadit do kategorie moderního, praktického designu. A pokud by vám přeci jen úložný prostor chyběl, můžete pořídit další díl nábytku v identickém designu z nabídky samostatných dílů.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu. Materiálem je laminát s tloušťkou až 25 mm, povrchová úprava odolná vůči vysoké relativní vlhkosti. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.V ceně sestavy koupelnového nábytku jsou díly:

- skříňka pod umyvadlo
- keramické umyvadlo po celé ploše skříňky
- zrcadlo s úložným prostorem
- regál

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu