0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Koupelnový nábytek s umyvadlem Etna 0715BLCE

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00164-2016
15 856 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Skříňka na umyvadlo: 100x87x47 cm
Umyvadlo: keramické-80x20x47 cm
Zrcadlo: 100x70x13 cm
Cena: s umyvadlem
Hmotnost: 63,6 kg
Materiál: masiv-mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Sestava koupelnového nábytku Etna

Pokud máte rádi styl a přírodní materiál dřeva, pak vás jistě osloví design koupelnové sestavy z kolekce Etna od francouzského výrobce. V nabídce koupelnového nábytku najdete od francouzského výrobce široký výběr nejrůznějších designů a sestav pro vybavení koupelny. Koupelnová sestava v ceně nabízí dolní skříňku i s kvalitním keramickým umyvadlem a zrcadlo s policí. V kolekci Etna lze k této sestavě v případě nedostatku úložných prostorů pořídit také vysokou koupelnovou skříňku. Příjemný odstín přírodního dubu v imitaci dodává celé sestavě osobitý styl.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a pro výrobu koupelnového nábytku zvolil materiál masivu a mdf desky. Materiál s povrchovou úpravou odolnou vůči vlhkosti. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.