0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Koupelnový nábytek Luxy 682390-628416

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS-K0031-2015
22 057 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Skříňka na umyvadlo: 90x52x46 cm
Umyvadlo: 90x2x46 cm
Zrcadlo: 80x60x2 cm
Vysoká skříňka: 40x162x36 cm
Cena: s umyvadlem, bez baterie
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: lak
Způsob dodání : v demontu
Barva: tmavě šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Koupelnový nábytek v ceně s umyvadlem

Když vezeme v potaz, že v ceně sestavy moderního koupelnového nábytku je umyvadlo i soft systém pro pomalé dovírání, pořizovací cena je více než příjemná. Francouzský výrobce představuje koupelnový nábytek v nadčasovém designu a jeho nabídka je velmi široká. Jednou z možností je i sestava nábytku do koupelny Luxy, kterou si můžete kromě tmavě šedého odstínu pořídit také v bílém a fialovém provedení. Samozřejmě v identickém designu. Sestava se soustředí na velké úložné prostory a je vhodná i pro vybavení menších interiérů koupelen. Tmavě šedý odstín pak doporučujeme spíše do světlejších koupelen. Moderní řešení vaší koupelny ve vysoké kvalitě, to je sestava koupelnového nábytku z kolekce Luxy.

 

Francouzský výrobce pro docílení vysoké kvality nábytku zvolil jako materiál mdf desku a jako povrchovou úpravu lak. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.V ceně sestavy jsou díly:

- skříňka pod umyvadlo
- keramické umyvadlo v bílém odstínu
- zrcadlo
- vysoká skříňka (5 polic) 
- vodovodní baterie není v ceně sestavyParisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.