0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Koupelnová skříňka Versus 604111

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00200-2016
2 171 Kč
Dostupnost:
4-5 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 85 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 31 cm
Hmotnost: 19 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-antracit
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Koupelnová skříňka Versus vás překvapí

Kolekce koupelnového nábytku od francouzského výrobce překvapí především multifunkčním designem, který nejvíce oceníte v malém interiéru. Koupelnová skříňka, kterou představujeme nyní například nabízí na horní desce police, které odkládací plochu velmi prakticky rozdělí. Máte tak větší šanci si věci uspořádat. Nebo můžeme také říci věci a drobné předměty od sebe oddělit. Kromě této skříňky nabízí kolekce například nábytek do koupelny v podobě prádelníku kam můžete odkládat do vzdušného koše špinavé prádlo, líbí se nám i skříňka na pračku s praktickým pojízdným kontejnerem, kde můžete umístit prací prostředky.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na praktické využití koupelnového nábytku, které nejvíce oceníte, pokud jste majiteli malé koupelny. Materiálem pro výrobu nábytku se stala laminátová deska s povrchovou úpravou odolnou vůči vysoké relativní vlhkosti. Dodání skříňky v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Alternativní zboží

Koupelnová skříňka Syane 605901

Koupelnová skříňka Syane 605901

Dostupnost:
4-5 týdny
2 537 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.