0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Koupelnová skříňka s košem na prádlo Versus 604144

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00203-2016
3 893 Kč
Dostupnost:
4-5 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 138 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 31 cm
Hmotnost: 26 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-antracit
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Koupelnová skříňka Versus, praktické řešení prostoru

Pokud patříte bohužel k těm, kteří pro vybavení koupelny mají jen velmi málo místa, pak kolekce koupelnového nábytku Versus vás může řadou dílů, respektive skříněk oslovit. Koupelnová skříňka, kterou představujeme nyní nabízí ve spodní části koš na použité prádlo, který jednoduše vyklopíte. Dále je zde jeden šuplík a praktický regál s policemi. Identický design koupelnové skříňky, tedy s košem na prádlo, můžete v této kolekci pořídit také ve větším rozměru. A v nabídce jsou i další koupelnové skříňky, které vás překvapí svými funkcemi. Například skříňka na pračku s pojízdným kontejnerem. Kolekce koupelnového nábytku Versus má co nabídnout.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na praktické využití koupelnového nábytku, které nejvíce oceníte, pokud jste majiteli malé koupelny. Materiálem pro výrobu nábytku se stala laminátová deska s povrchovou úpravou odolnou vůči vysoké relativní vlhkosti. Dodání skříňky v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.