0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Versus 604125

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00208-2016
1 310 Kč
Dostupnost:
4-5 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 54 cm
Šířka: 59 cm
Hloubka: 38 cm
Hmotnost: 14 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-antracit
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Versus

Velmi jednoduchý design představuje francouzský výrobce v kolekci koupelnového nábytku Versus a díky tomu také může nabídnout opravdu bezkonkurenční cenu. Jednou z mnoha skříněk v nabídce je samozřejmě i ta, která slouží k umístění pod umyvadlo. V kolekci Versus najdete celou řadu samostatných dílů především pro vybavení malé koupelny, jelikož design je velmi funkční a využívá tak díky tomu každý centimetr v místnosti. Ale pokud pořídíte větší počet dílů, lze kolekci využít i pro vybavení velké koupelny. Nejlépe možnosti koupelnového nábytku představují ilustrační fotografie.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na praktické využití koupelnového nábytku, které nejvíce oceníte, pokud jste majiteli malé koupelny. Materiálem pro výrobu nábytku se stala laminátová deska s povrchovou úpravou odolnou vůči vysoké relativní vlhkosti. Dodání skříňky v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.