Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Rigato 744925

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00170-2016
1 193 Kč
Dostupnost:
3 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 55 cm
Šířka: 59 cm
Hloubka: 38 cm
Hmotnost: 15 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminátová deska 15 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílo-šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Koupelnová skříňka pod umyvadlo

V kolekci Rigato od francouzského výrobce najdete celou řadu samostatných dílů nábytku pro vybavení koupelny a tak skříňka pod umyvadlo může být jen jednou z mnoha vámi vybraných skříněk. S kolekcí Rigato lze vybavit celou koupelnu a díky širokému výběru to může být koupelna jen velmi malá, nebo i koupelna rozměrově opravdu velká pro početnější rodinu. V kolekci výrobce představuje velmi moderní a jednoduchý design a tím také docílil bezkonkurenční cenu koupelnového nábytku. V kolekci je k dispozici také jiný typ skříňky a to v ceně s umyvadlem, na rozdíl od skříňky, kterou vám představujeme nyní. K této skříňce musíte umyvadlo pořídit, pokud nemáte.

 

Francouzský výrobce se v kolekci koupelnového nábytku soustředil na jednoduchost při zachování kvality, aby získal či mohl nabídnout dostupnou cenu. Skříňka je vyrobena z laminátové desky. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.