0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Koupelnová skříňka nad toaletu Versus 604137

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00207-2016
1 796 Kč
Dostupnost:
4-5 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 184 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 22 cm
Hmotnost: 20 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-antracit
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Praktická skříňka nad toaletu Versus

Jako ideální využití každého centimetru v prostoru se nám jeví skříňka či lépe řečeno nadstavec nad toaletu. Skříňka z kolekce koupelnového nábytku Versus od francouzského výrobce, v případě, že máte toaletu jako součást koupelny, můžete v identickém designu pořídit další nábytek pro její vybavení. Nadstavec lze využít na čistící prostředky, toaletní papír a i pro polici se jistě najde uplatnění. Kolekce koupelnového nábytku Versus patří k těm, které rozhodně doporučujeme pro vybavení malého interiéru.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na praktické využití koupelnového nábytku, které nejvíce oceníte, pokud jste majiteli malé koupelny. Materiálem pro výrobu nábytku se stala laminátová deska s povrchovou úpravou odolnou vůči vysoké relativní vlhkosti. Dodání skříňky v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.