Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Koupelnová skříňka na zavěšení Rigato 744901

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00167-2016
825 Kč
Dostupnost:
3 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 56 cm
Šířka: 30 cm
Hloubka: 31 cm
Hmotnost: 9 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminátová deska 15 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílo-šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Koupelnová skříňka na zavěšení ušetří místo ve vaší koupelně

V kolekci koupelnového nábytku Rigato od francouzského výrobce máte na výběr hned několik skříněk za bezkonkurenční cenu pro sestavení koupelny. Koupelnová skříňka na zavěšení je tak jednou z mnoha samostatných dílů a nabízí se tak možné vybavení koupelny nejrůznější velikosti a půdorysu. Koupelnová skříňka díky materiálu a jednoduchému designu nabízí dostupnou cenu, ale nic neztrácí na pověstné francouzské kvalitě.

 

Francouzský výrobce se v kolekci koupelnového nábytku soustředil na jednoduchost při zachování kvality, aby získal či mohl nabídnout dostupnou cenu. Skříňka je vyrobena z laminátové desky. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.