Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Koupelnová sestava Opus

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS0046-2017
  •  skřínka pod umyvadlo
  • zrcadlo
  • vysoká skřínka s úložným prostorem
nedostupné
7 714 Kč

Parametry produktu

Barva: dub
Skříňka: 82x80x53 cm
Vysoká skříňka: 181x50x33 cm
Cena: se zrcadlem
Hmotnost: 60 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: laminátová deska 15 a 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Koupelnová sestava Opus

Francouzský výrobce přichází se sestavou nábytku do koupelny z kolekce Opus ve velice nadčasovém a moderním designu. Pokud už se vám nelíbí klasické bílé koupelnové skřínky a potřebujete změnu, je kolekce Opus přímo vyrobená pro vás. Nabízí opravdu ojedinělý design, který jen tak někde neuvidíte. Nábytek je dodáván bez umyvadla a baterie. V kolekci naleznete skřínku pod umyvadlo se zrcadlem, která nabízí jak jednu otevřenou polici tak šuplík pro odkládání kosmetiky či dalších potřeb. Vysoká skřínka nabízí jak několik otevřených polic tak také polici uzavřenou dvířky. Nábytek je dodáván v demontu s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Co vše je součástí kolekce?

- skřínka pod umyvadlo
- zrcadlo
- vysoká skřínka s úložným prostorem
Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu