Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Koupelna v malém bytě, inspirace z Francie

Stálo o tom píšeme, že zařídit jakýkoliv interiér v malém bytě chce více důmyslnosti, než ve velkém. Na druhou stranu a to je to jediné pozitivní, ušetříme značnou finanční částku. A co je malé, to je milé. Takže majitelé malých bytů nebuďte zoufalí, protože nabídku designů je v dnešní době tak široká, že i malý interiér může vypadat úchvatně. A dnes se necháme inspirovat při zařizování malé koupelny francouzským designem, který nábytek Aldo na našem trhu reprezentuje už řadu let.

Nábytek do koupelny v sestavě

V nabídce koupelnového nábytku na našem portále najdete dva způsoby, jak si vybavit koupelnu. Buďto si vyberete z nabídky samostatných dílů, nebo zvolíte již danou, navrženou sestavu, pokud vám samozřejmě rozměrově a designem vyhovuje. A sestavám se budeme věnovat jako první. Sestava je vždy složené z jednotlivých dílů a určitě nikdy nechybí skříňka pod umyvadlo a zrcadlo. Pakliže vám to prostor koupelny dovolí, je dobré pořídit skříňku na nejrůznější hygienické potřeby, či prací prostředky, nebo ručníky. Pokud zvolíte nábytek v sestavě, do ceny je započítáno vždy vše, co vidíte na fotografii, samozřejmě ale bez umyvadla, vodovodní baterie, či jiných příslušenství.

 

     

 

Koupelna je místem hygieny a čistoty a určitě by měla být příjemným místem. Odlupující se povrch, oprýskané skříňky, zrezlé kování. Jistě to dobře znáte. Koupelnový nábytek ale potřebuje speciální péči již při výrobě. Dlouhé roky potom musí odolávat změnám teplot a vysoké vlhkosti. Proto při výběru komponent dbáme na kvalitu materiálů, odolnost a nejmodernější povrchové úpravy. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší koupelnové sestavy. Respektují nejen funkční, ale i nejmodernější designové trendy. Vybírat můžete ze široké nabídky odstínů i typů, které se hodí i do všech interiérů od konzervativních až po trendy bydlení. Do ceny koupelnových skříněk jsme nezapomněli započítat i umyvadlo.

Nábytek do koupelny v dílech

Zde je nabídka opravdu velmi široká, přeci jen každý z nás má zcela jiné dispozice nejen koupelny, ale celého bytu. proto se vždy snažíme přinášet do naší nabídky především takové kolekce, které jsou co se týče pořizování nábytku velmi flexibilní. A do nabídky koupelnového nábytku jsme navíc přinesli velmi cenově dostupné designy. Důmyslný design je v hlavní roli a najdete u nás také skříňky v podobě nadstavce nad toaletu, či jiné praktické "vychytávky".

 

 

Pro malé interiéry koupelen je doporučováno také vybírat nábytek jednoduchý, či moderní. Koupelnový nábytek v rustikálním designu bohužel nebude působit nikterak příjemně. Nabídka je zajímavá, inspirována francouzským bydlením a věříme, že si jistě vyberete.