Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Konferenční stolky v retro stylu

Máte rádi nábytek v retro stylu? V novinkách o nábytku, jsme pro ty z Vás, kteří mají tento styl rádi, zařadili konferenční stolky, francouzského výrobce, do obývacích pokojů, ojedinělých designů. Dnes Vám představíme, některé konferenční stolky z kolekce Marine, v mnoha originálních designech.

 

Obdélníkový stolek

Konferenční stolek v obdélníkovém provedení dubu s kombinací bílé, nabízí konferenční stolek 5826TABA, ve vysoké kvalitě a retro stylu. Horní deska konferenčního stolku patří k rozměrově větším, odkládací plocha stolku nabízí bílý odstín a podstavec zachovává přírodní odstín dřeva dub. Francouzský výrobce však pro tento konferenční stolek vsadil také na vysokou kvalitu, která není docílena pouze provedením a vlastní výrobou, ale rovněž použitými materiály. A to spojením mdf desky a masivu. Dřevo je pak použito pro výrobu netypických noh stolku.

 

                                                

 

Čtvercový tvar

Na druhé fotografii, Vám představíme čtvercový konferenční stolek 5830TABA, který rovněž patří do kolekce Marina, která nabízí další stolky stejného designu, ale v jiných tvarech a rozměrech. I zde, francouzský výrobce, spojil materiál dřeva, masivu s mdf deskou. Netypické je ale také spojení odstínů, šedé s přírodní barvou dřeva dub, které je doplněno retro designem, který může vytvořit ve Vašem interiéru obývacího pokoje originální kus nábytku. Svým tvarem a rozměry je tento konferenční stolek praktickým a vhodným doplněním malých interiérů obývacích pokojů.

 

                                               

 

Kulatý tvar

V posledních letech patří retro styl bydlení k velmi populárním a proto Vám francouzský výrobce v kolekci Marina, nabízí různé tvary a designy konferenčních stolků. Jinak tomu není ani u kulatého konferenčního stolku 5837TABA, který je navíc velmi kvalitní a to nejen výrobou, ale také použitými materiály. Spojuje moderní materiál s klasickým dřevem, tedy mdf desku s dubovým dřevem. Můžeme říci, že i šedý odstín desky stolu a přírodní odstín dřeva dub působí velmi originálně.

 

                                             

 

Jak můžete vidět na přiložených fotografiích, jedná se opravdu o skvělou nabídku v retro stylu, která nabízí v poměru kvalita a cena za velmi příjemných podmínek. V kolekci Marina najdete další konferenční stolky v retro designu, jako například konferenční stolek 5834-5844TABA na poslední fotografii.