Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Konferenční stolky, nové módní trendy

Jen těžko si dokážeme představit obývací pokoj bez konferenčního stolku. Jeho výběr nelze vůbec podceňovat, může být totiž pomyslnou tečkou v interiéru obývacího pokoje. Konferenční stolky dnes, to je široká nabídka designů, nechybí ani stolky do obývacího pokoje s úložným prostorem, malé i velké, jednobarevné i s potiskem. Jak správně vybrat konferenční stolek? Víte jaké designy jsou dnes vůbec možné? A zamýšlíte se při jeho výběru, pro kolik osob má být? To vše jsou důležité aspekty při výběru konferenčního stolku.

 

Když je v obývacím pokoji málo místa

Pokud máte jen velmi málo prostoru v obývacím pokoji, proč nevyužít konferenční stolek jako další díl nábytku s úložným prostorem. Dnes najdete v nabídce stolky s šuplíky, nebo rovněž rozkládací konferenční stolky. Patříte mezi ty, kteří mají často návštěvy a rádi posedíte s přáteli? Ideální je pořídit konferenční stolek s možnosti rozložení, máte tak větší plochu pro umístění pohoštění a každý z návštěvníků má občerstvení blíže na dosah. Stolky s šuplíkem či odkládací plochou mohou být využity na nejrůznější předměty, od ukládaní sladkostí, až po časopisy či dévédéčka. Důležitý je také výběr stolku dle jeho rozměru. Konferenční stolek by neměl být větší, než je sedací souprava.

 

Konferenční stolek Ness white    Konferenční stolek Ness grafite

 

Úložné prostory v konferenčním stolku se objevují v nabídce výrobce teprve několik posledních let. Musíme říci, že je to velmi praktické řešení v interiéru rozměrově malého obývacího pokoje. Jsou také konferenční stolky, které lze rozložit na větší rozměr, ale je to vždy na úkor úložných prostorů. Proto před pořízením stolku zvažte, co je pro vás přednější. Zda možný větší rozměr stolku, nebo úložné prostory.

 

Netradiční konferenční stolky

Mezi opravdu netradiční konferenční stolky si troufáme zařadit kolekci, která nabízí industry design a osloví určitě mnohé z vás. Tento design nejvíce osloví především mladé lidi, stolky se hodí nejen do obývacího pokoje, ale třeba také studentského pokoje. Potisky jsou různé a jejich nabídka je opravdu široká. Konferenční stolky představuje německý výrobce a jeho nápad na oživení interiéru prostřednictvím potisku se nám velmi líbí.

 

Konferenční stolek Manchester   Konferenční stolek Industry

 

 

Stolek s potiskem může dát interiéru zcela jinou dimenzi. Potisky jsou tematické a tak možná najdete i námět, který je vám blízký. Líbí se nám také pořizovací cena takového stolku a musíme říci, že studenti a studentky si tento design velmi oblíbili. Je to nový směr ve světě bydlení a zařizování interiérů. Nebuďme konvenční a nebojme se změn či odvážných designů.

 

Konferenční stolky z nejrůznějších materiálů

Samozřejmě, že i pro kategorii konferenčních stolků je nabídka materiálů různá. Moderní designy jsou převážně vyrobeny z laminátové desky, nebo mdf desky a to také platí pro stolky. A ani zde nechybí nabídka z masivu. Konferenční stolky z masivu jsou mohutné, rozměrově větší a tak mohou být ozdobou spíše větších interiérů. Oblíbené je i dřevo mahagon.

 

Konferenční stolek ze dřeva mahagon, značky Nova Solo   Set dvou kávových stolků Industry

 

Možná vás odrazovalo, že nábytek z masivu je příliš stylový, nemoderní. Dnešní nabídka nábytku z masivu, včetně konferenčních stolků, však přináší i velmi nadčasové designy, které mohou být ozdobou moderních domácností. Všeobecně je konferenční stolek či spíše jeho výběr podceňován, ale jako prvek v obývacím pokoji je opravdu důležitý. V každém interiéru přeci detail tvoří celek.