Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Konferenční stolek CON07 AL0846

Kód: AL0846
Můžeme říci, že stolek tohoto návrhu je netradičním bytovým doplňkem. Nejedná se o klasický konferenční stolek, ale na umístění ke stěně.
nedostupné
9 080 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Šířka (cm): 120 cm
Výška (cm): 76 cm
Hloubka (cm): 45 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: MES09

Stolek rustikální dřevěný, jako bytový doplněk

Je těžké dost dobře pojmenovat nábytek, který představujeme tímto produktem. Jedná se o komodu, můžeme říci stolek ke stěně, nebo vyvýšený konferenční stolek? V každém případě díl nábytku na fotografii patří k originálnímu návrhu nábytku. Stolek z kategorie rustikálního  nábytku patří do specifické skupiny designu, díky povrchové úpravě voskem ve světle hnědém odstínu.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu a detailní zpracování. Zvolil velmi stylové například úchytky, které dotváří vlastní rustikální charakter návrhu. Pro docílení kvality výrobce používá dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů. Nabídka rustikálního nábytku s voskovanou povrchovou úpravou patří k nejoblíbenějším variantám.

 

Zařizujeme interiér rustikálním nábytkem

Další kategorii nábytku z borovicového dřeva je nábytek z masivu, který má povrchovou úpravu bezbarvého laku a odlišný design. Pokud tedy hledáte další díly ve stejném designu a odstínu, pak nejlépe právě v kategorii rustikální nábytek, kde jsou zařazeny. V krátkém přehledu uvádíme další možnosti na výběr, samozřejmě, že nabídka na našem portále je daleko větší.

 

- konferenční stolek CEN 06
- rustikální komody
- rustikální skříně
- rustikální ložnice v sestavě
- rustikální jídelna v sestavě
- rustikální pracovna

 

Sami můžete posoudit, že výběr je opravdu velký a naše příklady jsou jen malým zlomkem z naší široké nabídky rustikálního nábytku. Příjemný je také dovoz nábytku, doprava zdarma a díly jsou již zkompletované. Není tedy třeba nic montovat a složitě skládat, pouze před daným termínem dodání zajistit na výnos nějakou tu pomoc. Rustikální nábytek jako jedinou kategorii v naší nabídce nevynášíme, není to ani při hmotnosti nábytku možné. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu