0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Konferenční stolek CON07 AL0846

Výrobce: MW
Kód: AL0846
9 080 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Šířka: 120 cm
Výška: 76 cm
Hloubka: 45 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: světle hnědá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: MES09

Stolek rustikální dřevěný, jako bytový doplněk

Je těžké dost dobře pojmenovat nábytek, který představujeme tímto produktem. Jedná se o komodu, můžeme říci stolek ke stěně, nebo vyvýšený konferenční stolek? V každém případě díl nábytku na fotografii patří k originálnímu návrhu nábytku. Stolek z kategorie rustikálního  nábytku patří do specifické skupiny designu, díky povrchové úpravě voskem ve světle hnědém odstínu.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu a detailní zpracování. Zvolil velmi stylové například úchytky, které dotváří vlastní rustikální charakter návrhu. Pro docílení kvality výrobce používá dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů. Nabídka rustikálního nábytku s voskovanou povrchovou úpravou patří k nejoblíbenějším variantám.

 

Zařizujeme interiér rustikálním nábytkem

Další kategorii nábytku z borovicového dřeva je nábytek z masivu, který má povrchovou úpravu bezbarvého laku a odlišný design. Pokud tedy hledáte další díly ve stejném designu a odstínu, pak nejlépe právě v kategorii rustikální nábytek, kde jsou zařazeny. V krátkém přehledu uvádíme další možnosti na výběr, samozřejmě, že nabídka na našem portále je daleko větší.

 

- konferenční stolek CEN 06
- rustikální komody
- rustikální skříně
- rustikální ložnice v sestavě
- rustikální jídelna v sestavě
- rustikální pracovna

 

Sami můžete posoudit, že výběr je opravdu velký a naše příklady jsou jen malým zlomkem z naší široké nabídky rustikálního nábytku. Příjemný je také dovoz nábytku, doprava zdarma a díly jsou již zkompletované. Není tedy třeba nic montovat a složitě skládat, pouze před daným termínem dodání zajistit na výnos nějakou tu pomoc. Rustikální nábytek jako jedinou kategorii v naší nabídce nevynášíme, není to ani při hmotnosti nábytku možné. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Konferenční stolek Elise

Konferenční stolek Elise

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
5 635 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.