Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Konferenční stolek CEN06 AL0841

Kód: AL0841
Velmi kvalitní konferenční stůl z dřeva borovice s povrchovou úpravou voskem. Rustikální nábytek v mnoha designech. Světle hnědý odstín.
nedostupné
9 283 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Šířka (cm): 135 cm
Výška (cm): 52 cm
Hloubka (cm): 75 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: MES07

Konferenční stolek rustikální

Konferenční stolek z kategorie rustikálního nábytku patří do specifické skupiny designu. Voskovaný nábytek má speciální povrchovou úpravu, která vytváří nádech patiny. Zákazníci, kteří  tento styl milují, si jistě oblíbí rovněž kategorii nábytek z masivu, kde jsou představeny další segmenty z borovicového dřeva, ale s povrchovou úpravou bezbarvého laku. Stoleček lze vyrobit s rovnýma, nebo točenýma nohama.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu a detailní zpracování. Zvolil velmi stylové například úchytky, které dotváří vlastní rustikální charakter komody. Pro docílení kvality výrobce používá dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů. Nabídka rustikálního nábytku s voskovanou povrchovou úpravou patří k nejoblíbenější.

 

Tradiční konferenční stolek dřevěný

Konferenční stolek můžeme využít také prakticky. Díky šuplíčkům po stranách  stolku, které jsou jak oživením designu, tak formou úložného prostoru. I jediný segment z rustikálního nábytku zpříjemní bydlení a působí originálně. Zvláštní patina a staromódní úchytky krásně spojujou to, čemu můžeme říkat slangem "rustikál".  

Pokud jste milovníci tohoto designu a nábytku ze dřeva jako takového, jistě vás budou zajímat další možnosti, které uvádíme v několika málo příkladech. nabídka na našem portále je samozřejmě daleko větší.

 

- jídelní stoly rustikální
- jídelní lavice rustikální
- rustikální komody
- rustikální jídelna
- rustikální pracovna

 

Sami můžete posoudit, že výběr je opravdu velký a naše příklady jsou jen malým zlomkem z naší široké nabídky rustikálního nábytku. Příjemný je také dovoz nábytku, doprava zdarma a díly jsou již zkompletované. Není tedy třeba nic montovat a složitě skládat, pouze před daným termínem dodání zajistit na výnos nějakou tu pomoc. Rustikální nábytek jako jedinou kategorii v naší nabídce nevynášíme, není to ani při hmotnosti nábytku možné.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu