Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komody z masívu vhodné do všech interiérů

Komody z masivu jsou nábytkem, který je vhodný umístit snad do všech typů místností. Dřevěné komody nic nezkazí na interiéru ložnice, obývacího pokoje či předsíně. Dřevěný nábytek pohladí na duši, má svou specifickou atmosféru. Výběr je na vás, rovněž vnitřní uspořádání, které má každá z komod značně rozdílné. Pamatujte také na rozměry a typ materiálu. V naší nabídce najdete výběr hned z několika materiálů, kdy dřevo borovice patří k nejlevnějším a dřevo mahagon k nejdražším.

Komody ze dřeva mahagon

Nabídku těchto velmi kvalitních komod přináší na naše stránky dánský výrobce. Všechny najdete v kategorii rustikálního nábytku. Dřevo je opravdu velmi kvalitní, komody odolné vůči mechanickému poškození jelikož tvrdost dřeva je vysoká. Nabídka komod je ve sněhově bílém odstínu a dodávány jsou vždy smontované, odpadá tak starost s montáží.

 

   

 

V kolekci dánského výrobce najdete kromě komod samozřejmě další komponenty jako jsou televizní stolky, vitríny a nejrůznější typy regálů. Nábytek je velmi elegantní nejen pro jeho sněhově bílý odstín, ale také stylový design. Kvalita dána také tím, že nábytek je značkový. Spolu s ním obdržíte také certifikát kvality.

Komody ze dřeva borovice

Nábytek z masivu, tak jak ho známe v posledních několika letech, se soustředí především na stylový design. Komody ze dřeva borovice patří k nejlevnějším a oproti létům minulým výrobci značně změnili způsob výroby. Také je již dávno minulostí, že komody z masivu najdete pouze v přírodním odstínu dřeva, ale v nabídce se už objevují i odstíny jako bílá nebo venge. Pro děti jsou také k dispozici komodu z masivu v modrém, růžovém, nebo přírodním odstínu. V poslední době ale vévodí odstín bílé a trendy šedé. Komody, které jsou rovněž součástí patrových postelí a nezabírají tak zbytečně místo v dětském pokoji.

 

   

 

Nábytek z masivu jsme vybrali na Aldo především tak, aby nabízel vysokou kvalitu zpracování a doporučenou tloušťku desky, která mnohdy nebývá zachována a pak již je nadsázkou nazývat nábytek masivním. Nábytek z masivu je jedním z mála ekologických výrobků v nábytkářském průmyslu.