Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komody do dětských pokojů

Nabídka komod do dětského pokoje je u nás na Nábytku Aldo bohatá nejen počtem, ale také designem. Najdete zde nepřeberné množství odstínů, velikostí a designu. Komody se liší vnitřním uspořádáním, mohou být otevřené, sloužící více jako regály, nebo zavřené, tedy skříňové. Dnes vám některé z komod představíme a vězte, že je to nejlepší řešení úložného prostoru, kterého není nikdy dostatek.

Komody šuplíkové

Jednou z variant je například komoda, která nabízí jen šuplíky. Například komoda, kterou vám představíme na první fotografii, nabízí praktické dělení úložného prostoru na čtyři dlouhé a dva malé šuplíčky dává možnost širokého využití. Komoda patří do kolekce dětského nábytku pod stejným názvem, která nabízí možnost sestavení dětského pokoje dle vašeho výběru a potřeb. Kvalitní mdf deska spolu se zdravotně nezávadnou povrchovou úpravou řadí komodu do ekologických výrobků.

 

    

 

Komody kombinované

Jsou velmi oblíbené. Nabízí často jak skříňku s dvířky tak šuplík. Jejich nabídka je rovněž velmi široká a často takové komody pořizujeme jako doplnění interiéru dětského pokoje. Ale i kombinované komody můžete pořídit ve stejném provedení jako ostatní díly nábytku. Mezi komody kombinované řadíme rovněž přebalovací komody.

 

    

 

Komody především do dětského pokoje jsou také kombinovány s regálem. Je to velmi praktické především už pro děti školou povinné. Komoda z dnešní nabídky to už nemusí být jen klasické provedení v podobě tří šuplíků, ale celá řada někdy velmi důmyslných designů. V neposlední řadě existuje ještě nabídka takzvaných zásuvkových kontejnerů na kolečkách, které jsou velmi praktické pro děti. Komodu umístí kde potřebují, manipulace je velmi snadná.

                                                                 

 

Nejčastěji pořizujeme zásuvkové kontejnery v podobě komod k psacím stolům. Je to velmi praktické také proto, že komoda na kolečkách nabízí většinou velký počet malých šuplíků, které na psací potřeby rozhodně využijete.

Komody vysoké jsou již regály

Co jsou vlastně komody vysoké? Takové, které nabízí až šest šuplíků a jejich umístění je vhodné především do rozměrově menších dětských pokojů. Nezabírají moc prostoru na šířku, ale na výšku, prostor, který je mnohdy zbytečně nevyužitý. Často takové komody jsou kombinovány s regálem, či mají podobu regálu třeba s dvěma šuplíky.

 

                                                    Sestava dětského nábytku Gaming

 

 

Doufáme, že si ze široké nabídky na Nábytku Aldo, jistě vyberete tu pravou komodu pro vaše děti. Komody najdete na našem portále v kategorii skříně a komody. Pokud vám to prostor dětského pokoje dovolí, komoda je rozhodně jeho velmi praktickým doplněním.