Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda v industriálním designu Batam

Výrobce: Gaut
Kód: GA0033-2022
  • výška 81 cm, šíře 160 cm, hloubka 40 cm
  • netradiční reliéfní vzor v přírodním dekoru
  • nábytek s certifikací, materiál laminát
  • francouzský výrobce
nedostupné
8 471 Kč

Parametry produktu

Výška: 81 cm
Šířka: 160 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost: 48 kg
Počet balíků: 2 ks
Barva: dub žíhaný, černá
Materiál: mdf deska, laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Úložná komoda může být designovým kouskem v pokoji

Pokud vám chybí úložné prostory, třeba v obývacím pokoji, nebo jídelně a chcete, aby jste je vyřešili elegantně, pak v nabídce komod se dnes opravdu už dá vybrat. Nádherné, originální kousky, kdy i komoda může být v daném interiéru elegantním prvkem nejen s praktickým využitím, ale i pro parádu. Představujeme komodu francouzského výrobce, který zvolil pro její návrh černý odstín v kombinaci s přírodním dekorem v reliéfu. A především tento netradiční vzor v přírodním dekoru je na komodě úchvatný a můžeme říci, že komodu opravdu řadí mezi "netradiční kousky".

Černý nábytek všeobecně působí velmi noblesně a jeho popularita rok od roku stoupá. V naší nabídce najdete celou řadu černého nábytku do všech typů místností. A pokud by jste ke komodě, kterou vám nyní nabízíme, hledali do vašeho interiéru další díly nábytku, rádi doporučíme kolekce Manchester od stejného výrobce. Interiér se vám krásně propojí do harmonického celku.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu