0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda Split 3835CO3T

Výrobce: PRS
Kód: PRS00231-2014
2 592 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 73,2 cm
Šířka: 83,2 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 30 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Barva: skořicová
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Moderní komoda Split v příjemném odstínu skořice

V poslední době velmi oblíbený odstín skořice, tentokráte pro nabídku nábytku určeného k sestavení ložnice. Kolekce Split nabízí široký výběr samostatných dílů, včetně postele, kterou si můžete vybrat až ze tří dostupných rozměrů místa na spaní. V nabídce nábytku do ložnice by neměla chybět ani komoda s šuplíky, která se stala již tradičním vybavením interiéru ložnice.

 

Autorem kolekce Split, nábytku do ložnice, je francouzský výrobce, který klade důraz na kvalitu za dostupnou cenu. Pro výrobu komody použil klasický laminát s tloušťkou desek od 16 do 25 mm. Silnější desky jsou pak použity pro obvodovou konstrukci komody, čímž je zaručena její pevnost a stabilita. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

 

Zařizujete novou ložnici?

Jak jsme již zmínili v úvodu, kolekce Split je pro zařízení ložnice velmi flexibilní. Vy sami rozhodujete, jak vlastně vaše ložnice bude vypadat. Z čeho, kromě komody samozřejmě, můžete vybírat? Můžeme říci klasické, typické díly pro vybavení právě ložnice jako je šatní skříň, noční stolky a postel.

Ale u postele na chvíli zůstaňme. Nabídka jen pro postel je opravdu široká. Možný výběr nejen místa na spaní, ale i další dostupná řešení. Všechny uvedené rozměry postele lze pořídit s nadstavcem s možností zavěšení nočních stolků, nebo bez nadstavce a pro všechny postele platí, že šuplík a rošt je vždy v uvedené pořizovací ceně.


- postel s místem na spaní 140x190 cm (vhodný rozměr pro jednu osobu)
- postel s místem na spaní 160x200 cm (klasický rozměr postele do ložnice)
- postel s místem na spaní 180x200 cm (pro milovníky velkého prostoru)


Všechny možnosti pro samotnou postel, ale vlastně také komodu v kolekci Split, výrobce nabízí i ve světlém odstínu akácie. Tento odstín je vhodný pro řešení tmavších interiérů ložnic.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí kolekce nábytku v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Komoda Brooklyn H52.160

Komoda Brooklyn H52.160

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
4 777 Kč
Komoda do ložnice Diva 379690

Komoda do ložnice Diva 379690

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
2 473 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.