Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda s třemi šuplíky bílá Haven

Výrobce: PRS
Kód: PRS0083-2018
nedostupné
2 283 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška (cm): 77,4 cm
Šířka (cm): 77 cm
Hloubka (cm): 50,5 cm
Počet balíků: 1 ks
Hmotnost: 32 kg
Materiál: laminátová deska 20 až 32 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní komoda může být za bezkonkurenční cenu

A navíc ještě francouzský výrobce představuje v kolekci Haven velmi kvalitní nábytek, jelikož tloušťka laminátové desky použitá při výrobě dosahuje až 32 mm. Komoda Haven je velmi obsáhlá a jen ze samotných komod si můžete vybrat hned z několika typů. Komoda, kterou vám nabízíme nyní patří v kolekci k rozměrově nejmenším a je ideální třeba pro jednu osobu do ložnice, ale nic nebrání ani využití v dětském pokoji, nebo proč ne třeba kanceláři. Zkrátka tam, kde zrovna potřebujete. V kolekci Haven můžete kromě komod pořídit třeba také postele, nebo noční stolek. Identický design komody nabízí francouzský výrobce také v odstínu dub a tmavý ořech. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Více z kolekce

Nábytek do studentského pokoje - kolekce Haven

Přejít do kolekce
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu