0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda s regálem a zrcadlem Malow 3390CO5T-REHA

Výrobce: PRS
Kód: PRS0080-2016
4 439 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Hmotnost: 55 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub flintstone
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Komoda: 81x91x50 cm
Nadstavec: 69x185x19,2 cm

Návod k montáži

Komoda s regálem a zrcadlem Malow, praktické spojení pro váš interiér

A i když tato praktická komoda patří do kolekce nábytku, jejíž díly jsou určeny pro vybavení ložnice, nabízí se zde i jiné využití. Komodu s regálem a zrcadlem si dokážeme představit i v předsíni, skoro se tímto spojením využití v předsíni samo nabízí. Ale pokud zvažujete pořízení ještě dalších dílů nábytku v tomto moderním designu, pak jsou to tradiční díly pro vybavení právě ložnice. Nabídka postele ve dvou rozměrech místa na spaní, je zde také k dispozici komoda ve větším rozměru, nebo výběr ze dvou provedení skříní. Kolekce Malow francouzského výrobce představuje cenově dostupné řešení vybavení vašeho interiéru.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, ale rovněž praktický design. Komoda nabízí pět šuplíků a lze ji pořídit také samostatně. V ceně komody, kterou představujeme nyní je regál a zrcadlo. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Komoda Neo 5922CO5T

Komoda Neo 5922CO5T

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
2 902 Kč

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.