Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda rustikální COM 003

Kód: COM02
Rustikální, dřevěná komoda v provedení světle hnědý vosk. Výrobce jako materiál zvolil borovici a vosk zachovává její zdravotní nezávadnost.
nedostupné
9 893 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Výška (cm): 85 cm
Šířka (cm): 112 cm
Hloubka (cm): 56 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: COM02

Rustikální komoda dřevěná COM 003

Kvalitní nábytek ze dřeva (masivu), prezentujeme na našich stránkách také v kategorii rustikálního nábytku. Komoda rozdělena na dvě skříňky a dva šuplíky s jednou policí je vyrobena z borovicového dřeva s povrchovou úpravou vosku, na fotografii ve světle hnědém provedení.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu a detailní zpracování. Zvolil velmi stylové například úchytky, které dotváří vlastní rustikální charakter komody. Pro docílení kvality výrobce používá dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů. Nabídka rustikálního nábytku s voskovanou povrchovou úpravou patří k nejoblíbenější.

 

Nabídka rustikálního nábytku do všech interiéru

Komoda je jedním z mnoha dílů, které v kategorii rustikálního nábytku představujeme. Z jednotlivých dílů si můžete sestavit kompletní vybavení interiéru, které konkrétně z dřeva borovice s voskem má velmi hřejivou, specifickou atmosféru. Z čeho můžete vybírat uvádíme na několika příkladech, které jsou pouhým průřezem naší nabídky.

 

- jídelní stoly rustikální
- vitríny rustikální
- rustikální jídelna
- rustikální ložnice
- rustikální pracovna

 

Upozornění: navýšení zákl. ceny o 10 % u odstínů bílá  patina a venge.

 

Sami můžete posoudit, že výběr je opravdu velký a naše příklady jsou jen malým zlomkem z široké nabídky rustikálního nábytku. Příjemný je také dovoz nábytku, doprava zdarma a díly jsou již zkompletované. Není tedy třeba nic montovat a složitě skládat, pouze před daným termínem dodání zajistit na výnos nějakou tu pomoc. Rustikální nábytek jako jedinou kategorii v naší nabídce nevynášíme, není to ani při hmotnosti nábytku možné.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu