Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda, nábytek do každého interiéru

Komoda je velmi oblíbeným dílem nábytku a jejich výběr je opravdu velký. Nabídka komod je rozmanitá, můžete vybírat komody do dětského pokoje, které jsou ve většině případů v pastelových odstínech, často se pořizují komody do ložnice a obývacího pokoje, ale jsou i takové komody, které v daném interiéru představují originální kus nábytku. Mezi takové komody, které můžeme považovat za vzácný kus patří třeba komody z antikvariátu s nějakou historií, nebo rustikální komody či komody z nějaké vzácného dřeva. Komody se dají využít mnoha způsoby a záleží velmi na jejich členění. Před pořízením komody tedy zvažte, zda potřebujete spíše malé úložné prostory rozdělené do šuplíků, nebo spíše využijete komodu skříňovou, tedy rozdělenou na několik skříněk s policemi. Co můžete najít v dnešní nabídce komod?

Vybíráme komodu do dětského pokoje

V nabídce komod do dětského pokoje je určující především odstín. Samozřejmě dle odstínu máme komody do dětského pokoje pro holku, nebo komody do dětského pokoje pro kluka. Jsou ale i komody v neutrálních odstínech, nebo komody můžeme říci už v odstínech, které běžně pořizujeme třeba do ložnice a ty jsou pak velmi vhodné třeba pro umístění do studentského pokoje. Dětské komody mají různá členění. Jsou šuplíkové, skříňové, nebo v kombinaci obojího.

 

Dětská komoda Dina    Dětská komoda Chic pro kluka

 

Nezapomeňme také na komody do dětského pokoje pro miminko, které můžete často pořídit i s velmi praktickým přebalovacím pultem. Ten lze v pozdějším věku dítěte odstranit a máte klasickou komodu pro školáka. Komody pro miminka jsou vyrobeny nejčastěji v krémových, světlých odstínech, jako je například béžová, bílá světle růžová či modrá. Všeobecně je nabídka odstínů do dětského pokoje velmi "barevná", neboť kde jinde než v dětském pokoji můžeme uplatnit pastelové odstíny.

 

                                      Přebalovací komoda pro miminko Gallipete

 

Víte jak vybrat komodu do obývacího pokoje, nebo jídelny?

Dnes je zcela běžné, že interiér obývacího pokoje a jídelny je v jedné místnosti. Proto je nabídka komod určená pro vybavení těchto dvou interiérů více méně shodná. Komody patří také k rozměrově největším a pro tyto dva interiéry je určená i nabídka moderních komod. často pro zařízení moderního interiéru můžeme najít i komody s led osvětlením. Častými odstíny jsou v této kategorii vysoké lesky, nebo imitace nejrůznějších masivů. Nejčastějším dělením úložného prostoru jsou skříňky, nebo skříňky v kombinaci s šuplíkem či šuplíky.

 

   Prostorná komoda Manchester

Komody z této kategorie, ostatně jak můžete vidět na ilustračních fotografiích, spojují moderní prvky s tradičními. Komody v jednoduchých liniích, ale mohutné, jakoby připomínají něco z rustikálního designu. Netradiční jsou často i povrchové úpravy, nechybí ani imitace přírodního kamene. Na fotografiích jsou obě komody členěny na skříňky a šuplíky nad nimi. Je to nejoblíbenější dělení úložného prostoru právě při zařizování jídelny a obývacího pokoje.

Netradiční komoda jako umělecké dílo

Komoda, pokud pořídíte nějaký ten originální kousek, může zcela změnit váš interiér. Komoda může posloužit jako originální doplněk. Designy komod jsou mnohdy až překvapující a styl, který může daný interiér získat je při výběru zásadní. Mezi originální komody řadíme ty, které jsou v rustikálním, nebo industriálním designu a jsou vyrobeny často z nějakého vzácného dřeva.

 

     Komody z masivu značky Nova Solo

 

Největší nabídku komod do všech interiérů na portále nábytek Aldo představuje francouzský výrobce. Líbí se nám styl, odstíny, příjemná pořizovací cena i při zachování dobré kvality. Ke každé komodě v nabídce pro daný interiér můžete pořídit celou řadu dalších samostatných dílů nábytků a to dle toho, zda je komoda z kolekce určená pro interiér dětského pokoje, jídelny, nebo obývacího pokoje. V každém případě komoda je nábytek, který v místnosti působí velmi příjemně a vy získáte zase nějaké ty úložné prostory navíc.