Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda Infinity 6188CO6T

Výrobce: PRS
Kód: PRS0067-2016
nedostupné
3 832 Kč

Parametry produktu

Barva: světlá akácie
Výška (cm): 88 cm
Šířka (cm): 151 cm
Hloubka (cm): 44 cm
Počet balíků: 2 ks
Hmotnost: 56,5 kg
Materiál: lamino 12-15mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Komoda do ložnice, čím více šuplíků tím lépe

Nejčastěji pořizujeme komody s větším počtem šuplíků právě do interiéru ložnice. Ale komodu z kolekce Infinity od francouzského výrobce si dokážeme představit třeba i  v dětském pokoji dvou dětí, nebo kanceláři. Volba interiéru je samozřejmě jen a jen na vás. Komoda nabízí šest šuplíku a vcelku moderní design. příjemná je na komodě především její cena, která rozhodně patří k bezkonkurenčním. Ostatně jako všechny dostupné díly v nabídce této kolekce, která je určena pro vybavení téměř každého interiéru.

 

Francouzský výrobce docílil nízké ceny jednoduchým designem a materiálem laminátové desky s tloušťkou 12 až 15 mm. Dodání komody v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Alternativní zboží

Komoda Neo 6 šuplíků šedý ořech

Komoda Neo 6 šuplíků šedý ořech

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
4 072 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu