0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda Harlem 5872CO3T

Výrobce: PRS
Kód: PRS00168-2017
2 714 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 73 cm
Šířka: 80 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost: 43,2 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub brooklyn-černá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Originální design komody s třemi šuplíky a odkládacím prostorem

V kolekci Harlem nabízí francouzský výrobce velmi netradiční design nábytku, který lze využít dle potřeb ve všech interiérech. Komoda Harlem s třemi šuplíky a odkládací policí v černém odstínu může najít své místo v kanceláři, ložnici, nebo obývacím pokoji. Na kolekci, respektive komodě je zajímavý nejen samotný design, kdy prostřední šuplík je kratší z důvodu odkládacího prostoru, ale také kontrastní spojení odstínu přírodní imitace dřeva dub s černou je netradiční. Za moderní prvek můžeme také považovat skutečnost, že komoda je umístěná na vysokých podstavcích. Samozřejmě s regulací v případě nerovnosti podlahy. V kolekci Harlem máte k dispozici celou řadu dalších dílů nábytku, nejrůznější typy komod. Materiálem je laminátová deska, dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Pořizovací cena velmi příjemná.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.