Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda Elise I

Výrobce: PRS
Kód: PRS00303
Komoda z kolekce Elise od francouzského výrobce, který představuje nábytek do jídelny ve svém specifickém designu.
nedostupné
9 753 Kč

Parametry produktu

Barva: transparent bílá
Výška (cm): 94 cm
Šířka (cm): 182 cm
Hloubka (cm): 51 cm
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: 0187E4PT

Komoda rustikální Elise I

Nabídka samostatných dílů kolekce rustikálního nábytku Elise je velmi široká. Jedním z dílů je také čtyřdveřová komoda s dvěma šuplíky. Pokud jste majiteli větších interiérů, možná vás právě její rozměry a úložný prostor osloví. Kolekce Elise nabízí samozřejmě také komody menších rozměrů. To, co nejvíce přitahuje pozornost zákazníků u této kolekce, je bezesporu věrná imitace dřeva borovice v bílém, transparentním provedení. Odstín, který zachovává viditelnou strukturu dřeva, samozřejmě v imitaci. Ale jsou i další důvody, proč zvolit nábytek kolekce Elise.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a precizní zpracování. Dává si záležet na sebemenších detailech. Například mosazné úchytky jsou velmi propracované a dotváří celkový design komody. Materiál mdf desky je doplněn laminátovou deskou a tím také výrobce může nabídnout daleko nižší cenu, než u nábytku z masivu. Rovněž mechanická odolnost je větší a v neposlední řadě snadnější údržba.

 

Nabídka rustikálního nábytku kolekce Elise

Jak jsme již zmínili, komoda není jediným dílem kolekce. Z čeho a do jakých interiérů můžete nábytek vybírat uvádíme v krátkém, ale věříme inspirujícím přehledu naší nabídky.

 

- komody menších rozměrů
- jídelní stůl
- konferenční stolek
- vitríny
- jídelna Elise
- obývací pokoj Elise

 

Sami můžete posoudit na několika příkladech, ale i doplňujících fotografiích, jak příjemně kolekce vypadá až v samotném interiéru, doplněna bytovými doplňky. A ať už si vyberte cokoliv, byť třeba jen malý stolek, vždy platí doprava zdarma až před váš dům.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

 

Více z kolekce

Sedací souprava Queen, kolekce do obývacího pokoje

Přejít do kolekce
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu