0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Komoda do ložnice Siena H87.160

Výrobce: Gaut
Kód: GA0044-2015
8 524 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 74 cm
Šířka: 122 cm
Hloubka: 46 cm
Materiál: laminát 18-25 mm
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: bělená borovice
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Komoda, tradiční díl v interiéru ložnice

Komody se staly již nedílnou součástí vybavení interiéru ložnice. V kolekci Siena od francouzského výrobce najdete široký výběr samostatných dílů pro sestavení ložnice a komoda samozřejmě nechybí. Kromě provedení komody se třemi šuplíky si můžete ještě vybrat komody se čtyřmi šuplíky. Design je velmi moderní, úchytky vytvořeny reliéfním zpracováním laminátové desky. Odstín bělené borovice je vhodným řešením pro tmavší interiéry bez sluníčka.

 

Francouzský výrobce klade důraz na prvotřídní jakost. Nábytek do ložnice je certifikovaný, dodáván v dílech s nutností montáže dle návodu. Materiálem pro výrobu daných dílů se stala laminátová deska s tloušťkou od 18 do 25 mm. Některé z hran zakončeny systémem abs. Doprava zdarma po celé republice.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Zařizujeme ložnici z nabídky dílů

Na stránkách nábytek Aldo vždy nabízíme i sestavy ložnic s možností výběru z nabídky samostatných dílů. Každý tak může přistoupit k zařízení ložnice individuálně dle velikosti místnosti a dle vlastních potřeb. Kolekce Siena jako jedna z mála nabízí možnost výběru z více dílů a tak v nabídce najdete dva rozměry pro postel, dvě komody, dva typy nočních stolků a rovněž můžete vybrat ze dvou provedení šatních skříní. A rozdíl je pak mezi danými díly především v rozměrech. Kolekce Siena tak nabízí možné zařízení ložnice v malém i velkém interiéru.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.