Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda do ložnice Maximin

Výrobce: Gaut Top
Kód: GA00140-2022
  • výška 87 cm, šíře 120 cm, hloubka 48 cm
  • materiál laminát a mdf deska
  • nabídka dalších dílů pro vybavení ložnice
  • francouzský výrobce nábytku s certifikací
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
15 493 Kč

Parametry produktu

Výška: 87 cm
Šířka: 120 cm
Hloubka: 48 cm
Barva: dub šedý, antracit
Materiál: mdf deska, laminátová deska 15-22 mm
Provedení: ABS hrana
Povrchová úprava: dýha
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Komoda do ložnice v elegantním spojení odstínů

Trendy odstíny, trendy design a velmi kvalitní zpracování nábytku s certifikací, to je nabídka francouzského výrobce nejen pro tuto komodu, ale i další tradiční díly pro vybavení ložnice v kolekci Maximin. Klasická komoda se čtyřmi šuplíky spojuje odstíny typické pro industriální design. Komoda do ložnice patří především z praktického hlediska, nejvíce je využívána na drobné šatstvo, které se do šatní skříně již nevměstná. 

Kolekce Maximin od francouzského výrobce patří také k těm, které designem jsou schopny vyřešit i vybavení rozměrově malé ložnice už s ohledem na možnost volby či řekněme výběru postele až ze tří rozměrů. I z fotografií je zřejmé, že výrobce, nebo spíše designér, miluje minimalismus a tak je nábytek funkční a jednoduchý. Nic zde není "navíc", vše určeno k maximálnímu komfortu a využití daného interiéru. Zkrátka vítejte v pohodlné francouzské ložnici.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Související zboží

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu