Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Komoda do ložnice II

Nevím jaký je původ slova komoda, ale nabízí se mi španělské slovo cómodo, tzn. pohodlný. Ukládání věcí do tohoto kusu nábytku je skutečně pohodlné a přehledné. Tento kus nábytku vznikl stejně jako ostatní úložné systémy z jednoduché truhly, kterou znaly už starověké národy. Na rozvoji nábytkového designu se nejvíce podíleli Francouzi, Italové a Španělé. Dnes si povíme něco o komodách z masivu, které jsou velmi oblíbené pro svůj design a přírodní materiál dřeva. Komoda jako jedna z mála může být umístěna i do moderního interiéru. Je to originální kus nábytku nejen do ložnice.

 

Zásuvky

Pro komodu byly zpočátku příznačné tři velké zásuvky. Zásuvky vznikly z potřeby přehledněji uschovávat vnitřní obsah a tento princip je pro komodu typický dodnes. Počet zásuvek rostl, proměňovala se jejich velikost a uspořádání. Právě pro svou praktičnost bývaly komody v posledních stoletích začleňovány často do ložnic, kde sloužily k ukládání ložního prádla. Někdy měla taková komoda právě sedm zásuvek jakoby pro každý den v týdnu jednu. Komody z masivu jsou vhodné do všech interiérů. Na Aldu představujeme rovněž komody předního italského výrobce nábytku z masivu, společnosti Ilar.  Tento výrobce zaručuje kvalitu, která nemá konkurenci!

 

    

Německý výrobce nábytku z masivu nabízí tradiční i moderní design

 

 

Komody na fotografiích jsou z nabídky německého výrobce a patří na našem portále k těm nejkvalitnějším výrobkům. Komoda z masivu je jednou z mnoha výrobků, které od této společnosti představujeme. Je na 100 % vyrobena opravdu pouze z masívního dřeva, při výrobě se nepoužívá jiného materiálu než borovice. Síla - tloušťka použité masívní desky se u těchto výrobků pohybuje od 2,7 do 3,1 cm. Společnost pro výrobu svých produktů používá dřevo, masív pouze I kategorie, která dodržuje vlhkost dřeva při výrobě a nedochází tímto k různým defektům v pozdější době. Dává si rovněž záležet na tom, aby dřevo nebylo s kazy a prasklinami, které se rovněž časem mohou nemile projevit. Vyjímkou není ani ruční práce, která kvalitu výroby pozdvihuje do top produktů. V nabídce německého masivu najdete jak tradiční, tak velmi moderní design. Mezi prodávané produkty patří bezesporu manželské postele z masivu s úložným prostorem.

 

Postel z masivu Till

 

 

Vnitřní uspořádání

Dnes komodu najdete kdekoli v bytě: v hale nebo předsíni, v jídelně, ale také v pracovně, v obývacím pokoji a samozřejmě v ložnici. Její tvar, vnitřní uspořádání a zvláště vnější vzhled se přizpůsobuje danému účelu. V ložnici většinou slouží stále jako prádelník, v pracovně k uschování dokumentů a v jídelně je určen pro ukládání nádobí a doplňků ke stolování. Dokonce se vyrábějí přebalovací komody, na které pohodlně přebalíte svého maličkého potomka. Komoda dokáže osvobodit od nepořádku způsobeného mnoha drobnostmi. Navíc může stát kdekoli samostatně a ladit s okolním prostředím, nebo může vynikat jako velmi nápadný prvek. Starožitnou komodu můžete dobře začlenit také do moderního prostředí. Na nábytku Aldo jsou také velmi oblíbené komody z masivu a ratanu. Vynikají řadou předností, již z pohledu je zřejmé, že se jedná o velmi kvalitní borovicový materiál, ve spojení s ratanem je velmi elegantním segmentem do každé ložnice. Přesvěčte se sami o její elegancí na následujících fotografiích.

 

   

Dánský výrobce rustikálního nábytku z masivu, dřeva mahagon ve spojení s ratanem

 

Komody z masivu a ratanu řadíme do systému novinek nábytku z masivu a ratanu. Celé sestavy jsou možné ke koupi v podkategoriích nábytku z masivu, nebo rustikální nábytek. Jedná se o vysoce funkční sestavy vyrobené ze sosnového masivu, které jsou dále mořeny ve sněhově bílém odstínu a v konečné fázi chráněny bezbarvým lakem proti poškození a zachování lesku. Komody z masivu mají výplně šuplíků z kvalitních ratanových vláken, které dodávají navíc vysoký designový efekt. Jsou umístěny podstavcích, které napomáhají volnému proudění vzduchu.

 

 

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.