Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda do ložnice I

Zdalipak máte přehled o tom, které ložnicové hity jsou nyní nejvíce populární? Že ne? Nevadí! Rádi vás na nábytku Aldo s nimi seznámíme. Tentokrát se však nezaměříme ani tak na speciální designové lahůdky, jako spíše na praktické kousky ložnicového nábytku. Jedním z nich je velice praktická komoda. Komody na Aldu se neliší pouze designem a odstínem, ale rovněž a to především, jejich rozdělením úložného prostoru. Rozdělení komody na několik šuplíků, skříněk, či obou variant dohromady, je rovněž důležitým parametrem pro výběr. Před pořízením komody bychom si měli uvědomit, jaké předměty do ní chcete ukládat. Dle tohoto parametru pak vybrat komodu se správným rozdělením úložného prostoru.

 

      

Francouzský výrobce nabízí komody do ložnice v rustikálním i moderním designu

 

 

Praktické komody

Myslíte si, že klasická komoda se zásuvkami patří akorát do staré chalupy, nebo do ložnice zařízené v romantickém rustikálním stylu? Nenechte se mýlit! Tento nábytek je neméně oblíbený také v interiéru moderní ložnice. Nejenže svým majitelům umožňuje snadné a přehledné ukládání a skladování prádla i dalších potřeb, ale slouží také jako odkládací plocha. Komody vyhovují především pánům, kteří si pochvalují jejich přehlednost. V první zásuvce snadno najdou své spodní prádlo, v té druhé ponožky a ve třetí pečlivě vyžehlené a složené košile. To ovšem neznamená, že by tento druh nábytku nebyl oblíbený u něžného pohlaví. Ženy s oblibou umísťují na horní desku komody dekoraci, ať už podobě suché vázy, či řezaných květin. V ložnicích, kde již nezbývá prostor pro další nábytek, může taková komoda převzít rovněž úlohu toaletního stolku.

 

     

Rustikální nábytek do ložnice Armonia (Francie)

 

Varianty

Tam, kde mají k dispozici více prostoru, bývá úložná komoda ideálním doplňkem vysoké šatní skříně se zrcadlem a závěsnou tyčí. Tato skříň se v optimálním případě moderních novostaveb nachází v chodbičce v blízkosti ložnice, nebo tvoří jednu se stěn. Komody se vyrábějí v mnoha provedeních a designech se sudým i lichým počtem zásuvek. Velmi decentním a luxusním dojmem působí ty z dřevěného masivu, například z masivu ořechového dřeva. Levnější varianty se vyrábějí z dýhy. Moří se však širokou škálou elegantních odstínů (jedním z hitů je tmavá čokoláda), které z nich v kombinaci s moderními úchyty činí společníky vhodné do každého typu ložnice. 

 

    

Nábytek do ložnice z masivu od německého výrobce

 

Komoda z masivu a další nábytek do ložnice z masivu na našich stránkách od německého výrobce. Německý výrobce se nesoustředí na množství designů a sériovou kvantitu, ale hlavně na vysokou kvalitu. Vysokou kvalitu nábytku z masívu zaručuje výrobce použitím dřeva pouze I jakosti. Při výrobě je dodržována správná vlhkost dřeva, což nám zaručuje stálost tvaru a designu i několik následujících let. Za zmínku ale stojí především tloušťka dřeva, která se pohybuje od 2,8 do 3,1 cm. Při výrobě právě například komody se pro pohyb šuplíků používá klasických hliníkových pojezdů. Komody z masivu nabízí velké rozměry a mohutné provedení, které pamatovalo i na úložný prostor.

 

Závěrem

Naše seznamování s oblíbeným kouskem ložnicového nábytku je pro tentokrát u konce. Pořiďte si elegantní  komodu do své ložnice, kterou na našem e-shopu najdete v kategorii ložnic, rustikálního nábytku, nebo nábytku z masivu. Komody do ložnic mají širokou nabídku a ve většině případů patří do ložnicových sestav. Můžete tak do případné ložnice i po několika měsících pořídit komodu stejného designu a odstínu. Komody do ložnic, to je úložný prostor navíc.