Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda do ložnice Evo

Výrobce: PRS
Kód: PRS00178-2022
  • výška 87,7 cm, šíře 75,7 cm, hloubka 43,8 cm
  • hmotnost 31 kg, doručení v jednom balíku
  • materiál laminát, nabídka dalších dílů
  • francouzský výrobce
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
4 507 Kč

Parametry produktu

Výška: 87,7 cm
Šířka: 75,7 cm
Hloubka: 43,8 cm
Počet balíků: 1 ks
Hmotnost: 31 kg
Barva: tmavý ořech
Materiál: laminátová deska 15 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Komoda do ložnice, tradiční díl, který jen málokdy chybí

Ve většině ložnic komoda patří k tradičním dílům nábytku. ne vše je vhodné pro uložení do šatní skříně, třeba drobné šatstvo by se ve velké, prostorné skříni ztrácelo. Ideálním doplněním úložných prostorů menších rozměrů v ložnici, se tak stala komoda. Jejich nabídka je široká, můžete vybírat z mnoha designů a uspořádání. Ale tím nejčastějším uspořádáním je komoda se třemi šuplíky, kterou vám představujeme i nyní. Komoda jako jeden z dílů kolekce nábytku Evo od francouzského výrobce, exkluzivně na našich stránkách. Tradiční je i materiál laminátová deska, která dokáže nabídnout příjemnou cenu.

V neposlední řadě vás kromě dostupné ceny, může oslovit i odstín imitace dřeva tmavý ořech. Ano, nábytek z kolekce Evo je vhodný pro slunný interiér. Z nabídky dílů kolekce Evo si můžete vybrat tradiční nábytek, který do ložnice patří a lze zvolit také ze dvou rozměrů postele. Kolekce Evo, nábytek za dostupnou cenu s pověstné, francouzské kvalitě.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Alternativní zboží

10%
Komoda ve skandinávském designu Aalborg

Komoda ve skandinávském designu Aalborg

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
5 216 Kč
4 694 Kč
Komoda ve skandinávském designu Aalborg, black

Komoda ve skandinávském designu Aalborg, black

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
5 563 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu