Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda do ložnice Diva

Výrobce: DME - F
Kód: DME0037-2015
Levná komoda do vaší ložnice v jednoduchém designu. Nabídka od francouzského výrobce, který v kolekci Diva nabízí další nábytek.
nedostupné
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
2 726 Kč

Parametry produktu

Barva: dub prata
Výška (cm): 81 cm
Šířka (cm): 83 cm
Hloubka (cm): 42,3 cm
Počet balíků: 1 ks
Hmotnost: 30 kg
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Tradičním dílem v ložnici je komoda

A nabídka komod vhodných pro umístění do ložnice je opravdu široká. Liší se počtem šuplíků, designem, odstíny a samozřejmě i pořizovacím cenou s ohledem na materiál, který byl pro výrobu použit. Komoda z kolekce nábytku do ložnice Diva od francouzského výrobce patří k těm levnějším, ostatně jako i další nábytek z této kolekce. Jednoduchý design, moderní úchytky a imitace dřeva dub, to vše hovoří pro její pořízení. Také počet šuplíků, jelikož v nabídce jsou většinou komody se třemi šuplíky, ne čtyřmi jako je v tomto případě. Snadná údržba je určitě také plusem. Jak jsme již zmínili, v kolekci najdete i další díly pro kompletní vybavení ložnice. Ale chceme zvláště upozornit na možnost výběru ze dvou rozměrů postele a možnost pořízení nadstavce k posteli. Kolekce Diva rozhodně stojí za inspiraci.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, ale také praktický design. Materiálem pro výrobu komody se stala laminátová deska s tloušťkou 15 a 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma až k vám domů.


Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Související zboží

Ložnice Diva s postelí 140x190 cm

Ložnice Diva s postelí 140x190 cm

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
16 804 Kč

Alternativní zboží

Komoda Neo 5 šuplíků šedý ořech

Komoda Neo 5 šuplíků šedý ořech

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
2 960 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu