Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda do jídelny v industriálním designu Travis

Výrobce: PRS
Kód: PRS00106-2022
  • šíře komody až 220 cm
  • materiál laminát 15-22 mm
  • kvalita francouzského výrobce
  • možnost pořízení jídelního stolu Travis
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Snadná montáž

Sami si vše jednoduše sestavíte dle přiloženého návodu, který si můžete prohlédnout ještě před koupí.
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
12 445 Kč

Parametry produktu

Výška: 86,5 cm
Šířka: 220 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnost: 92,4 kg
Počet balíků: 3 ks
Barva: tmavě šedá, dub antik patina
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Provedení: zažehlené hrany
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Komoda do jídelny, nebo interiéru, kde vám bude vyhovovat

Nejčastěji se komody v těchto velkých rozměrech pořizují do jídelny, ale často také do obývacího pokoje jako alternativa televizního stolku. Volba je již na vás, my ale s určitostí můžeme říci, že komodě z kolekce Travis od francouzského výrobce to bude slušet všude. Komoda v nádherných a elegantních odstínech, kdy se výrobce nechal inspirovat industriálním designem. Pokud zvažujete či zrovna hledáte nábytek pro vybavení jídelny, ke komodě můžete pořídit nádherný jídelní stůl ze stejné kolekce. Jak komodu, tak jídelní stůl bychom ale doporučili spíše do rozměrově většího interiéru, jelikož se jedná o pořádný kus nábytku, kdy jeho krása v malém pokoji nevynikne. Navíc by byl malý interiér, ať už jídelna či obývací pokoje s ohledem na velké rozměry nábytku stísněný.

Francouzský výrobce, jehož designy vám exkluzivně jen  na našich stránkách představujeme již druhé desetiletí, patří k velmi oblíbeným rovněž pro vysokou kvalitu. Dostatečně silná laminátová deska a kvalitní zakončení všech hran, logická montáž v několika málo krocích, to vše je zárukou pro vás zákazníky, že s nábytkem francouzského výrobce budete spokojeni a také na našich stránkách francouzské designy velmi rádi představujeme.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou. Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky.

Alternativní zboží

25%
Designová komoda Ness graphit

Designová komoda Ness graphit

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
6 954 Kč
5 215 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu