Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kolekce Titan - imitace dubového dřeva

Francouzský výrobce nabízí nadčasový design nábytku do obývacího pokoje, nebo jídelny. Nábytek z kolekce Titan-Broceliande, věrně imituje dubové dřevo díky novým, použitým technologiím. Tato úprava nábytku umožnila na rozdíl od pořízení nábytku z dubového dřeva, alespoň částečně snížit cenu. Použitým materiálem není totiž dubové dřevo, ale mdf deska, a její fólie je věrnou imitací. A pozor, nejen na pohled, ale díky reliéfu také na dotek.

 

                                                            

 

Originální imitace ve spojení s šedým odstínem

Kolekci vám představujeme v interiéru jídelny a obývacího pokoje, ale samozřejmě, že jednotlivé samostatné díly lze využívat libovolně. Pokud máte rádi dřevěný nábytek, ale bydlíte třeba v panelovém domě, kde se masivní nábytek se dřeva moc nehodí, pak jistě rádi využijete nábytek z kolekce. Nábytek z této kolekce má moderní design a je vyrobený z novodobých materiálů. Vzhled dubového dřeva je u kolekce dosažena speciální povrchovou úpravou. Ta dřevo imituje tak věrně, že materiál, mdf desku, opravdu rozpozná jen odborník. Imitace je opravdu tak dokonalá, že ji nevidíte jen na pohled, ale díky pórovitému, či strukovému reliéfu na dýze ji také rozpoznáte také hmatem. Tuto kolekci nábytku si můžete pořídit v barvách přírodního světlého dubu, nebo v barvě šedého dubu.

 

                                                             

 

Možnost výběru samostatných dílů

Jak vidíte z fotografií, můžete propojit obývací pokoj s jídelnou a vytvořit tak moderní, originální design interiéru. Celou kolekci Titan, na našem portále nábytku Aldo, nabízíme i v jednotlivých segmentech. Je teda jen na Vašich možnostech, jestli si pořídíte danou sestavu, nebo si navrhnete sami Váš interiér z dostupných segmentů. Jsou zde na výběr jak rozměrově různé komody, jídelní stoly, konferenční stolky, televizní stolky, nebo vitríny. Francouzský výrobce jako první představitel nové technologie povrchových úprav, nabízí opravdu kvalitní a originální nábytek.

 

                                                             

 

Malá ukázka, odstínu přírodní dub. Výběr je jen na Vás.