Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kolekce nábytku pro rok 2016 již v nabídce

Vždy s počátkem roku s napětím očekáváme, co výrobci nábytku a samozřejmě také designéři pro novou sezónu představí. Co nového přinesou do naší nabídky, kterým designem nejvíce překvapí. A letošní rok zahajuje kolekcí nábytku Infinity od francouzského výrobce. V této kolekci nábytek ani tak zdaleka neosloví nějakým netradičním designem, ale především bezkonkurenční cenou. Nábytek z kolekce Infinity je vhodný pro vybavení dětského pokoje, ložnice, předsíně a dokonce i obývacího pokoje. Všechny díly jsou v jednotném designu, ale také odstínu světlá akácie. Narůstá tak možnost využití nábytku, možnost zkompletování nejrůznějších sestav. Na základě možného výběru z nabídky dílů si vy sami určujete, jak bude váš interiér zařízen. A zařízen může být velmi efektivně, moderně a za neuvěřitelnou pořizovací cenu. Kolekci Infinity vám nyní rádi poprvé představíme na našem trhu.

 

Nábytek do dětského pokoje

Kolekce Infinity je velmi vhodná pro vybavení dětského pokoje školáků a školaček. Samostatné díly jsou cenově velmi dostupné a praktické. Sestavit dětský pokoj z dílů této kolekce je tak velmi dobrou, levnou volbou. Světlý odstín akácie je vhodný jak pro kluky, tak pro holky. Stačí pouze adekvátně vybrat dekorace. V nabídce je několik provedení dětské postele. Klasická velmi jednoduchá postel a dětská postel s dvěma šuplíky po obou jejich stranách z kolekce Dina. Ke kolekci Infinity lze pořídit ve stejném odstínu a designu rovněž patrovou postel. Řešení jak vybavit dětský pokoj pro jedno, dvě či dokonce tři děti je celá řada.

 

    

 

Cenové rozpětí návrhů dětských pokojů na fotografii kdyby jste pořídili všechny díly je od 4 000 do 9 000 Kč s naší dopravou zdarma. Určitě nám dáte za pravdu, že dětský nábytek z kolekce Infinity je více než cenově dostupný. Ale jak jsme již zmínili, dané díly si můžete vy sami vybrat a tak vy rozhodujete v jaké finanční výši se bude pohybovat vybavení dětského pokoje. Důležité je, že možnost změny a výběru dílů zde je.

Vraťme se ještě na chvíli k dětským postelím. Obě nabízejí variabilní možnou změnu rozměru místa na spaní. Buď sestavíte postel, jejíž místo na spaní na velikost 90x190 cm, nebo na klasickou velikost pro matraci 90x200 cm. Délka postele 190 cm je pak velmi vhodná především tam, kde v prostoru musíte počítat opravdu každý centimetr. Postele v obou případech v ceně již s roštem. A je zde ještě další možnost. Pokud se vaše dítko stane již student, v kolekci Infinity najdete i možnost pořízení postele s rozměrem místa na spaní 140x200 cm. Nebo opět zkrácená verze 140x190 cm. Psací stůl v kolekci Infinity je dostačující svou velikostí pracovní plochy jak pro školáky, tak studenty.

 

                                                           

 

Dostupné ceny nedocílil francouzský výrobce snížením kvality, ale především jednoduchým designem a použitým materiálem pro výrobu nábytku, daných dílů. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska s tloušťkou 18 až 25 mm. Tím také nábytek získal na stabilitě a pevnosti. Na moderním, nenáročném designu nemění nic ani jednoduché, ale efektní úchytky.

 

Nábytek do ložnice

I v nabídce samostatných dílů určených k vybavení ložnice je z čeho vybírat. Hned několik provedení manželských postelí a to s šuplíky či bez v rozměru pro matraci 160x200 cm. Nechybí ani postele pro jednu osobu o velikosti 140x200 cm třeba pro vás, kteří se ještě zdaleka nechystáte pro založení rodiny a soužití v páru. Široká je i nabídky šatních skříní a komod určených k vybavení ložnice. Je opět z čeho vybírat a i zde máte možnost sami si určit, jak bude ložnice vypadat. I pro nábytek do ložnice z kolekce Infinity platí bezkonkurenční cena.

 

 

Oblíbené jsou prostorné komody s šesti šuplíky, nebo postele s úložným prostorem. V nabídce jsou i skříně s posuvnými křídly, které často nacházejí místo také v předsíni. Kolekce Infinity od francouzského výrobce upoutá nejvíce vaší pozornost flexibilním výběrem a nízkou cenou při zachování pověstné kvality.

 

Další možnosti nábytku z kolekce Dina

Jak jsme předeslali už v úvodu, kolekce Infinity nabízí také nábytek třeba do obývacího pokoje. V nabídce však najdete i botníky a skříně do předsíně. A právě pro stejný design i odstín je kolekce vhodná pro vybavení menších interiérů, kde je třeba předsíň součástí obývacího pokoje, nebo ložnici a pracovnu máte ve stejné místnosti jako obývací kout. Vše může být příjemně harmonické.

 

                                                             

 

Věříme, že kolekce nábytku Infinity bude patřit v letošním roce k velmi úspěšným. Nabídku daných dílů budeme v průběhu roku neustále doplňovat o nové a nové díly. Možnosti vybavení vašich interiérů budou tak neustále větší. V letošním roce vám opět každý týden a to velmi pravidelně budeme představovat nové kolekce. Věříme, že opět svým designem budou patřit k tak úspěšným, jako nabídka v roce minulém.