Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kolekce Camille pro romantické slečny


Kvalita a design dětského nábytku od belgického výrobce, je na našich stránkách velmi známá. Kolekce Camille byla ještě více vylepšena a dostala nový název Amori, která nabízí jednotlivé díly, pro sestavení kompletního dětského pokoje, je vyrobena ve spojení dvou materiálů, mdf desky a dřeva, masivu. A právě tyto dva materiály zaručují vysokou kvalitu, kterou stále častěji vyžadují naši zákazníci.

 

                                                         Dětský pokoj Amori

 

Úložné prostory v dětské posteli rozhodně šetří místo v pokoji

V dětském pokoji je opravdu zapotřebí dostatek úložných prostorů. Ať už se jedná o úložný prostor v podobě zásuvky pod postelí, který umožňuje mít postel vždy ustlanou, protože polštáře a pokrývky máme kde uložit, jak vidíte na první fotografii, nebo v podobě šatní skříně, která nabízí v levé části police a pravé části šatní tyč. Šatní skříň sněhově bílé barvy byla francouzským výrobcem zařazena do kategorie "dívčího" nábytku a na dětský pokoj, nabízí velké úložné prostory. Jak se sami můžete přesvědčit, tak u této kolekce, výrobce myslel na úložné prostory opravdu u všech segmentů. I další díl z kolekce, jako je psací stůl, má velké úložné prostory. Psací stůl nabízí, jak zásuvku, tak skříňku s policemi, kde si slečny mohou uložit veškeré školní potřeby, a věřte, že úložný prostor bude dostačující.

 

     

 

Celá kolekce je v příjemné sněhově bílé barvě s reliéfem v podobě srdce, které se nachází na všech segmentech nábytku. Tento designový efekt provází opravdu všechny díly kolekce, určené mladým slečnám.