Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kolekce a trendy pro vaši ložnici v roce 2017

Letošní Nový rok jsme začali hned v úvodu řadou nových kolekcí nábytku pro sestavení ložnice. A postupně vám budeme jednotlivé designy představovat. Nové kolekce ložnic přináší na naše stránký francouzský výrobce nábytku, který se soustředí především na moderním designy. Ložnice nejrůznějších odstínů, které vás osloví také dostupnou pořizovací cenou. V každé z daných kolekcí je na výběr vždy z několika rozměrů postele a můžete pořídit i postel do ložnice pro jednu osobu. Tato možnost je využívána stále častěji s ohledem na skutečnost, že věk pro založení rodiny se neustále posouvá, samozřejmě směrem nahoru. Co je tedy v designu nábytku určeného do ložnice nového? Jako každý rok, je toho opravdu hodně a i letos si určitě z naší nabídky nábytku vyberete.

 

Manželské postele zásadně s úložným prostorem

Mezi nejoblíbenější v loňském roce patřily manželské postele s úložným prostorem. Proto se také jejich nabídka i v letošním roce bude rozrůstat o nové a nové možnosti jak ušetřit místo v ložnici. Bohužel tento trend je dán především skutečností, že většina z nás má jen velmi málo místa pro vybavení ložnice a v mnoha případech přenecháme rozměrově větší místnost k dispozici raději dětem. V roce 2017 budou v hlavní roli také přírodní dezény a to zcela nové. Každý z výrobců se snaží vytvořit své vlastní, originální odstíny, které nábytku rozhodně dodají na nevšednosti. Pokud máte tmavý interiér pro zařízení vaší ložnice, volte raději světlejší tóny a naopak, pokud máte světlý interiér můžete si dovolit něco z tmavších odstínů nábytku.

 

 

                                     Manželská postel s šuplíky a nádstavci Toronto

 

Na první fotografii návrh ložnice z dílů kolekce Marina. Velmi světlý dezén a netradiční skladba dílů. Například lavice s úložným prostorem před postelí, nebo stůl se zrcadlem, který lze využít jako klasický psací stůl, nebo toaletní stolek. Velmi se nám líbí i umístění regálu na knížky z jedné strany šatní skříně. Druhá fotografie nabízí sestavu ložnice Natura, kde si také milovníci moderního designu přijdou na své. Francouzský výrobce jeho ložnice vám představíme a některé z nich už dokonce v nabídce najdete, používá pro výrobu nábytku laminátovou desku, nebo mdf desku. S ohledem na materiál se pak vyvíjí i pořizovací cena nábytku. Nabídka odstínů je velmi široká, stejně jako nejrůznějších designů.

 

           Manželská postel s nočními stolky Gia  Toaletní stolek v minimalistickém designu Wish, white

 

Nové designy postelí se i v tomto roce budou soustředit na co možná nejefektivnější využití každého centimetru v ložnici. Postele to nebudou jen místa na spaní, ale součástí postele budou i šuplíky nejrůznějších velikostí a v novém roce výrobci nebudou zapomínat ani na nadstavce v záhlaví postele. Takový nadstavec si také našel již místo v řadě ložnic, je velmi praktický. Za nízké pořizovací náklady získáte úložný prostor, který nezabere příliš místa v interiéru. A nemusíte pořizovat v takovém případě vlastně noční stolky. Ale samozřejmě že můžete, volba je jen a jen na vás. každou kolekci vám i letos budeme představovat také v nabídce daných dílů a potom v celé sestavě, pokud vám návrh ložnice bude vyhovovat.

 

 

                Rohová šatní skříň bílá Essen

 

 

Pokud hovoříme o moderním designu, nesmí samozřejmě chybět ani nabídka ložnice či nábytku do ložnice v bílém odstínu. V letošním roce možná upoutá vaší pozornost ložnice s příznačným názvem Essen, která překvapí elegancí a funkčností. Možná i pořizovací cenou. nabídka bude velmi široká a nezapomeňte, že nábytek Aldo přidává nový nábytek každý den, dokonce i v průběhu bohužel již minulých vánočních svátků. A tak než zase budou Vánoce, přejeme vám v Novém roce 2017 hodně štěstí, zdraví a jen a jen spokojené nákupy, o které se zase s vaším dovolením postaráme u nás na nábytku Aldo.