Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Klasické dětské postýlky

Na Nábytku Aldo se věnujeme především dětskému nábytku. Široká škála výběru na našem e-shopu je zaměřena právě dětské postýlky. U všech postýlek najdete společného jmenovatele, kterým je kvalita, zdravotní nezávadnost a komfort pro zdravý růst dítěte. Dnes si představíme tak zvané klasické dětské postýlky, které nám připomínají svou podobou postýlky našich dětských let. Dětské postýlky jsou od francouzského výrobce Gami, který vysokou kvalitu zaručuje, jelikož jeho nábytek je také značkový.

 

    

Dětská postýlka je důležitá

Postýlky, které představujeme na první fotografii, vám asi ty staré postýlky našeho dětství bude připomínat nejvíce. Na výrobu této dětské postýlky byla použita mdf deska, která je nejvhodnějším materiálem pro zařízení dětského pokoje. Účelový design dětské postýlky je jednoduchý a velmi praktický. Ve spodní části dětské postýlky  se nachází po celé její délce šuplík (ale také nemusí), který vám poskytne tak potřebné úložné prostory. Manipulaci s bočnicemi a to po obou stranách je díky vysoké kvalitě této dětské postýlky velice jednoduchá. Každý rodič pro pohodlné a bezpečné zacházení s dítětem jistě ocení tři regulace roštu.

 

    

Dětská postýlka

Na druhé fotografii vám představíme další dětskou postýlku a to z kolekce Graphic, rovněž francouzského výrobce. Dětská postýlka je v několika vrstvách ošetřena bílou barvou, která ji dodává čistý a originální vzhled. I u dětské postýlky je možnost úložného prostoru v podobě šuplíku, nebo praktických koleček. Bílá barva je vhodná do interiéru malých rozměrů dětských pokojů, jelikož opticky zvětšuje prostor a postýlce poskytuje romantický styl. Dětská postýlka se vyznačuje vysokou kvalitou, zdravotní nezávadnosti, precizním zpracováním a rovněž nabízí tři regulace roštu. Patří do modulového systému což znamená, že ze samostatných dílů nábytku si můžete sestavit kompletní dětský pokoj, ostatně jak listrují přiložené fotografie.

 

                                                    

 

Nábytek Aldo se snaží výběr postýlek zvolit dle ergonomických zásad bydlení. Pro zdravý spánek miminka krásná dětská postýlka nestačí. Důležitá je především její kvalita a zdravotní nezávadnost.