Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Když televizi, tak na televizní stolek

Klasickým obývacím stěnám už dávno odzvonilo, současné trendy velí zařizovat obývací pokoj prostorně, světle a moderně! Kam tedy umístit televizi, když ji nechceme zabudovat tak jako kdysi, tedy do místa přesně vymezeného v mohutné nábytkové stěně? Na televizní stolek přece. Ale nejen. Výrobci dnes přicházejí místo obývacích stěn s nabídkou praktických televizních stěn, které rozměry pamatují už i na domácí kina. Je jich bezpočet a vybere si určitě každý.

 

 

 

Televizní stolek samozřejmě vybírejte tak, aby se hodil ke zbytku nábytku v obývacím pokoji. Kromě klasických dřevěných můžou být i skleněné nebo z kovu, záleží čistě na vás, vašem vkusu a na tom, co se k vám domů bude nejvíce hodit. Kromě toho, že můžete vybrat stolek přesně z takového materiálu a zároveň i takového designu jako je zbytek vašeho nábytku v obýváku, můžete být i originální a televizi zvýraznit na stolku úplně jiném, než by mohla návštěva čekat.

Takové experimenty se ale nejlépe hodí do prostornějších pokojů, ve kterých stojí televizní stolek takřka osamocen a je proto od okolního nábytku v dostatečné vzdálenosti. Jen v těchto případech může jeho odlišnost dostatečně vyniknout.

 Vzdálenost televizního stolku od pohovky

 

Kolekce velmi moderní nábytku do obývacího pokoje Ceram od francouzského výrobce

 Dnešní doba se řídí heslem fantazii se meze nekladou. A to ani doma, při zařizování bytu. Můžete mít stolek takřka z jakéhokoliv materiálu, jakékoliv výšky i designu, nezapomeňte ale také na praktické záležitosti, tedy například na to, z jaké dálky a jak vysoko se vám budou pořady a filmy nejlépe sledovat.
I podle toho pak vybírejte stolek pevný nebo mobilní. Druhá varianta se hodí hlavně do prostornějších pokojů, kde je možnost sledovat televizi jak z pohovky, tak z vedle stojících křesel, nebo také z kuchyňského koutu. V tomto případě stolek na kolečkách oceníte dvojnásob.Moderní obývací pokoj

Trendem je dnes domácí kino a tomu se proto přizpůsobují i televizní stolky nebo přímo stěny. Ne však takové, jaké známe z bytů svých rodičů či prarodičů. Stačí jen zajít do specializovaných prodejen a nechat se provést světem domácího biografu. Televizi výborně zvýrazní hladký materiál, kterým proto může být bez obav obestavena. Dávejte ale pozor, aby nábytková sestava neházela zbytečné odlesky a nebránila tak v nerušeném sledování filmů.