Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Když máme malou předsíň

Asi spíše většina z nás disponuje jen velmi malým vstupním prostorem, říkejme předsíň. A přitom tolik potřebujeme úložné prostory a předsíň by se tak báječně hodila. Nezoufejte, dnešní nabídka nábytku do předsíně je opravdu designem velmi důmyslná a i místnost jako předsíň může při správné volbě nábytku být všem členům v domácnosti k užitku. Základem však je pořádek a systém. Takže stačí si už jen projít nabídku nábytku a určit, který vybrat aby jsme byli spokojeni.

Předsíňové stěny

Dispozičně jsou velmi vhodné opravdu do malých předsíní. Využívají mnohdy prázdné místo na stěnách umístěním věšáků. Dále jsou jako sestavy složeny převážně z botníku, nebo nějaké skříně a to vše uzavírá zrcadlo. Výhodou věšákových stěn je nízká cena, ale nevýhodou to, že ve většině návrhů nenabízí až tak velké úložné prostory. Můžete pak ke stěně v podobném designu pořídit šatní skříň, nebo nějakou komodu.

 

 

Nabídka věšákových stěn je velmi široká a určitě se velmi různí nejen designem, ale i rozměry. Sestavy jsou dány, jste tedy limitováni jejich rozměry. Ale pokud se vám nějaká věšáková stěna líbí, její rozměry vám vyhovují, cena také, je to jednoduché, rychlé řešení prostoru v předsíni.

 

Sestavujeme si předsíň výběrem z dílů

Sestavit si předsíň takříkajíc sami, výběrem z nabídky samostatných dílů, je určitě flexibilnějším způsobem pro vybavení předsíně. A také ve většině případů jsme s předsíni více spokojeni, vždyť pořizujeme jen to co chceme a ne danou sestavu. Jaká je vlastně nabídka dílů do předsíně? Na stránkách nábytku Aldo najdete samostatné botníky, šatní skříně, nebo věšáky na stěnu. Botníky jsou pak dále ještě rozděleny na "výklopné" a "skříňové". Šatní skříně určitě v nabídce nechybí se zrcadlem, které je již v předsíni zvykem či můžeme říci tradicí a zrcadlo v předsíni je určitě dobrá věc. Vždyť každá žena před odchodem z domu a nejeden muž se rádi zkontrolují. Navíc zrcadlo má jednu velmi výtečnou vlastnost, v malém interiéru opticky prostor zvětšuje.

 

                        

 

A co dál vám můžeme nabídnou, poradit? Pokud máte byt s vysokými stropy a potřebujete v předsíni vyřešit úložné prostory, pak se určitě vyplatí šatní skříně s nadstavci. Proč nevyužít výšky vašeho bytu. Stejným způsobem pak lze vyřešit botník, který může sahat až do stropu. Takový nábytek je pak ale lépe již nechat vyrobit na zakázku, aby jste opravdu využili každý centimetr vašeho prostoru.

 

                              

 

Nejčastěji používaným materiálem pro výrobu předsíní je klasická laminátová deska. A má to i svůj důvod. jako materiál je levná, ale také nenáročná na údržbu. Vyrábí se snad ve všech odstínech. Pokud však máte předsíň tmavou bez oken, vybírejte světlejší tóny a naopak. v předsíni světlé, s velkým oknem vyniknou tmavé dezény. Vybírejte s rozvahou a mějte na paměti, co vlastně od své předsíně potřebujete.