Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Když je v dětském pokoji málo místa..

Bohužel převážná většina z nás už něco ví o tom, co je to počítat každý centimetr než vyberete nábytek. Problém s nedostatkem místa pro zařízení dětského pokoje, to je téma našeho dnešního povídání. A pokud je jedna místnost určená dvěma dětem, sourozencům, přemýšlet jak a kam posouvat nábytek musíme více. Naneštěstí dnešní výrobci se předhánějí v návrzích multifunkčních designů a především pak právě určených do dětských pokojů. Dnes je opravdu z čeho vybírat. Nábytek "šetřící" místo je vám na našich stránkách plně k dispozici, nápadů je hodně...

 

 

Začínáme dětskou postelí

To jakou dětskou postel pořídíte, rozhoduje o dalších dílech nábytku. Pokud vyberete správné řešení postele pro děti, ušetříte právě tímto nábytkem nejvíce místa. A nabídka patrových postelí, nebo multifunkčních postelí je taková, že mnohdy budete moci upustit od pořízení komody, psacího stolu, nebo dokonce i skříně. Tyto díly nábytku se totiž snaží výrobci navrhnout již jako součást postele. Úspora místa je tak značná.

 

 

Patrová dětská postel

Je řešením, pokud jste rodiči více dětí. Ano více, nejen dvou dětí. Design patrových postelí mnohdy nabízí místo na spaní i pro tři děti, kdy třetím místem pro umístění matrace se stává šuplík na zasunutí, tedy jakási přistýlka. Ale samozřejmě s možností každodenního použití. Ovšem je třeba zcela určitě pamatovat na pořízení, výběr kvalitní matrace, také do šuplíku.

 

      

 

Největší a musíme podotknout i nejoblíbenější nabídku dětských patrových postelí, představuje prostřednictvím našeho portálu francouzský výrobce. V ceně postele jsou vždy započítány i rošty. Postele vesměs kromě místa na spaní nabízí prostor pro ukládání hraček, nebo knížek. Základním vybavením je i zábrana kolem celého obvodu horního lůžka, která zamezí případnému pádu dítěte z výšky. I tak doporučujeme vždy na horní lůžko ukládat ke spánku nejstarší z dětí. Velmi prakticky jsou řešeny rovněž schůdky. Žádný žebřík. Ale opravdu schůdky s velkou nášlapnou plochou a zábradlíčkem.

 

 

Multifunkční dětská postel

Řešení, které doporučujeme pro vybavení dětského pokoje jednoho dítěte. Základem multifunkční postele je samozřejmě místo na spaní a samozřejmě s roštem v ceně. Dalšími díly pak pro všechny designy postelí jsou psací stůl, komoda, police a skříň.

 

     

 

Na ilustrační fotografii jako ukázku jsme vybrali dětskou postel z kolekce Battle. Pořízením dětské postele a to je samozřejmě záměr vlastního designu, ušetříte hodně místa v místnosti. Postel je vyvýšená a v takto vzniklém prostoru pod lůžkem je využito každého centimetru. Součástí postele je psací stůl (udrží až 100 kg), police, malá šatní skříň.

 

Ložná plocha postele: 90x200 cm, čistý rozměr pro matraci
Nosnost postele: 110 kg
Rošt postele: laťkový v rámu
Výška zábrany: dle výšky matrace v rozmezí od 9 do 12 cm
Schůdky: s bezpečnostním zábradlím a nášlapnou plochou

 

Závěrem ještě chceme upozornit na odstíny a příjemné doplnění znakem v podobě hvězdy, která celou kolekci Battle označuje. Záměrem výrobce bylo vytvořit líbivý design především pro kluky, ať už školáky, nebo studenty. Nabídka je daleko větší, než jsme představili našimi ukázkami, které jsou pouhým zlomkem z toho, co na nábytku Aldo pro vybavení malých interiérů dětských pokojů najdete. A nezapomeňte ani na praktické bytové doplňky, které jsou velkými "spořiči" místa.

 

 

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.