Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kancelářský nábytek, který překvapí

Kancelářský nábytek bývá v posledních letech velmi sledovanou komoditou. Nábytek, který nám slouží vlastně k práci častokrát nevybíráme s takovým nadšením, jako zařízení třeba do dětského pokoje, nebo ložnice. Kancelářský nábytek z naší nové nabídky, kterou pro vás připravujeme, však může být ozdobou nejen místnosti v práci, ale také doma. Ti z vás, kteří mají rádi moderní, kombinované linie si opravdu příjdou na své. Představujeme nábytek z nejmodernějším dostupným materiálem, designem, nábytek do kanceláře multifunkční a vysoké třídy jakosti ISO 9001. Kancelářský nábytek beze zbytku splňující pravidla ergonomie bydlení.

 

Sestava kancelářského nábytku Rox white    Sestava kancelářského nábytku Rox white

Sestavte si nábytek do kanceláře ergonomicky

Nábytek, který si do své kanceláře od nás můžete vybrat lze sestavit tak, že k vaši práci budete mít maximální pohodlí. Kancelářský nábytek s možným pojezdem, kontejnery na kolečkách, kvalitní dle potřeby rozkládací psací stoly, odkládací plochy, pulty, praktické regály apod. Vše leze navrhnout s ohledem na Váš způsob zaměstnání. není třeba, aby architekt, nebo počítačový grafik byli nucený pracovat ve stejně sestavené kanceláři. Ano, dnes je výběr kancelářského nábytku velmi flexibilní a stejným způsobem je připravena i naše nabídka. Tak, aby nikdo z Vás nebyl nucen pořizovat sestavu kompletní - navrženou, ale samostatné díly nábytku si mohl vybrat. Nepořizujte něco, co Vám bude k nepotřebě.

Kancelářký nábytek patří mezi nábytek certifikovaný. Každá drobnost, každá malá police, či regál, vše má certifikát jakosti ISO 9001. Postup výroby je velmi kvalitní. Kancelářský nábytek nabízí a použivá nejmodernější technologie. Desky psacích stolů jsou například z mdf desky, která je však s povrchovou úpravou kvalitního vysokého lesku pro maximální dosažení hladkosti povrchu, desky stolu ze skla mají až 8 mm a sklo je navíc zpevněno tenkými vlasci oceli. Povrchová úprava chromu se složkami proti korodování a ztráty lesku. Tak bychom mohli pokračovat, ale kvalitu snad posoudíte nejlépe sami z fotografií, které vám představujeme. Kancelářský nábytek jsme také doplnili novými kancelářskými židlemi, které k vybavení kanceláře patří. Kancelářské židle stejného výrobce jako kancelářského nábytku.

 

     

Kancelářská židle proti bolesti zad

Ano, dnes naštěstí i přes sedavý způsob zaměstnání máte možnost sedět i několik hodin tak, aby vás nebolela záda. Kancelářské židle nabízí takovou maximální regulaci, že můžeme říci prostě židle šité na míru. Nový vývoj technologií a poznatků o bydlení, přinesl zcela nový směr kancelářských židlí. Upouští se od okázalého, mohutného designu, ale hlavní důraz se klade na funkčnost a anatomii zad.

 

       

 

Věříme, že nabídka kvalitního kancelářského nábytku s velmi originálním a multifunkčním řešením vám přinese mnoho inspirací, jak zkvalitnit ještě více vaše pracovní prostředí.