Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kancelářské židle v bytě

Dnes si představíme kancelářské židle, které jsou v myslích lidí automaticky zafixované s kanceláří a prací. Jenže stejně tak jsou dnes standardní součástí každé domácnosti. Kancelářské židle dnes už potřebujeme také v dětských pokojíchurčitě studentských pokojích, nebo domácích pracovnách. Kancelářské židle na Aldu, nabízíme od francouzských a německých výrobců.

Židle pro děti

Pokud máte školou povinné děti, určitě mají v dětském pokoji pracovní stůl a židli pro psaní domácích úkolů a učení. Mnoho rodičů tento prostor v dětském pokoji podceňuje a nepřikládá mu patřičnou důležitost. A přitom je to místo, kde se mnoho dětí zdržuje až příliš často, zejména pokud mají na stole i počítač s hrami. Několikahodinový maratón vysedávání před PC tedy není žádnou výjimkou. Děti jsou však v tomto směru mnohem citlivější, protože jsou stále ve vývoji, jejich tělo a páteř se formují, no a to, jak se budou utvářet, ovlivňuje ve velké míře i židle, na níž tráví většinu času doma. Nespokojte se proto s židlí za pár korun ve výprodeji v hypermarketu. Nábytek Aldo nabízí kancelářské židle v moderním designu, kterým jistě nepohrdnou ani studenti do svých pokojů.

 

     

Židle pro dospělé

Správná židle by měla mít kromě nastavitelného sedáku také opěradla, která zajistí správnou polohu bederní páteře a tím tak zvané dynamické sezení. To umožňuje změnu poloh horní části těla a prokrvení důležitých svalů. Židle moderních a zdravých trendů jsou vybaveny síťovinou napnutou do rámu. Ta je v oblasti beder hustší, čímž brání sezení s ohnutými zády, a v horní části řidší, aby se ramena zabořila do opěradla a zároveň se zdvihal a napřimoval krk. Nedílnou součástí židle jsou područky. Jejich význam spočívá v podpoře váhy paží a ulehčení vstávání a dosedání do židle. Při pořizování sezení do pracovny proto vybíráme židle s područkami výškově i šířkově nastavitelnými. Design kancelářské židle Vip, na následující fotografii, je navržen tak, aby splňoval maximálně požadavky na zdravý způsob držení těla. Kancelářská židle Vip, nabízí regulaci v maximální míře, můžeme tedy říci, že nabízí možnost nastavení opravdu tělu na míru. Kancelářská židle je určena především pro ty z Vás, kteří svým sedavým způsobem zaměstnání musí strávit v práci mnoho hodin.

 

     

 

Designové i herní židle

Na našem portále, jsme zařadili novinku v oblasti kancelářských židlí, kterou je kancelářská židle Method. Kancelářská židle Method, z kolekce Uniq, nabízí širokou paletu kancelářského nábytku v moderním designu. Jedná se o kancelářskou židli, která jistě vhodně doplní také konferenční stoly, jelikož není široká a tedy ji můžete umístit vedle sebe. Že v jednoduchosti je krása, tak to u kancelářské židle Method platí zcela určitě, jak můžete vidět na fotografii.

 

                                                       

 

Bez práce nejsou koláče a bez židle není možnost pracovat. Kancelářské židle jsou tedy v dnešní době počítačů a sedavého zaměstnání neodmyslitelnou a potřebnou můžeme říci pracovní pomůckou. Bez kvalitní kancelářské židle nepracujte!! Kancelářské židle, kancelářské křesla. Jak správně vybrat? Doporučujeme vybírat kvalitu úměrnou strávenému času v kancelářské židli. Čím déle, tím více dbáme na její kvalitu. Naše nabídka není široká, ale zaměřili jsme se na kvalitu a dostupnou cenu ve stejné míře jako na možný výběr odstínů. Velká část návrhů pochází od německého výrobce.