Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kancelářské sestavy – nově na Aldu

Dnes si vám dovolíme představit nové kancelářské sestavy, které jsme zařadili do novinek o nábytku. A samozřejmě kategorie kanceláře. Jedná se o moderní kancelářský nábytek německého výrobce, který nabízí vysokou kvalitu a nenáročnost na údržbu. Ale představujeme také kanceláře dalších výrobců a to ze Španělska i Francie. Snadná údržba díky použitým materiálům, kterým je kov, sklo, nebo mdf deska, čímž docílíme také moderního designu.

Kancelář musí být nejen praktická

Moderní sestava kancelářského nábytku do ergonomicky zařízené kanceláře pro jednu osobu. Všechny díly v sestavě najdete na našich stránkách také samostatně k zakoupení, což pro vás znamená, že pokud vám sestava nevyhovuje, ať už rozměrově, nebo z jiných důvodů, můžete si svou kancelář sestavit na míru dle vašich potřeb. Materiálem je kov a mdf deska, typické materiály pro moderní kancelářský nábytek. Kancelářský nábytek je navíc velmi kvalitní.

 

Kancelářský nábytek Shiro    Kancelářská sestava Rox white

 

Kancelář jako psací stůl

S psacím stolem Shadow budete mít vše po ruce. Navíc představujeme psací stůl, který opravdu jinde nenajdete. Regál, který je součástí uceleného konceptu psacího stolu, nabízí detailně a velmi členitě dělené odkládací a úložné prostory. Šuplíky, odkládací police, ale také designově velmi efektní horizontální dělení, které lze využít také jako pořadač. Psací stůl v nadčasovém designu exkluzivně jen na našich stránkách. 

 

                                          

 

Název zcela odpovídá mistrnému designu psacího stolu, o kterém trochu s nadsázkou můžeme říci, že je za "hubičku". Cena s kterou přichází francouzský výrobce je v poměru k designu a pověstné kvalitě opravdu bezkonkurenční. Psací stůl je velmi vhodným řešením v případě, když potřebujete pracovat z domu, ale na samostatnou pracovnu už prostě nezbylo místo. Také málokdo má k dispozici samostatnou místnost pro zařízení pracovny. A jelikož pracovat z domu, či neustále dohánět co v práci nestíháme je fenoménem doby, výrobci se předhánějí ve velmi funkčních designech stolů.

Kancelář pro dvě osoby?

Často je třeba v interiéru domácnosti počítat s tím, že jednu pracovnu, či jeden psací stůl budou používat hned dvě dospělé osoby. Jen málokdo má k dispozici pro vybavení kanceláře jednu místnost, natož dvě. Často je například pracovní kout součástí obývacího pokoje.

 

     

 

Ať už tak či onak, jeden pracovní stůl ve většině případů musí sloužit spravedlivě dvěma dospělým osobám. Snažte si určit, které šuplíky například u psacího stolu jsou vaše, které partnera a zkuste jít cestou kompromisu. Nabídka psacích stolů, či kancelářského nábytku je opravdu široká a určitě najdete vhodné řešení pro vás oba.